2733
2734

تب شدید روز بعد اسهال استفراغ روز سوم دل‌پیچه و غذا نمیخوره...دکتر بردیم ۴بار ولی تاثیری نداشت گفت آزمایش بدین بنظرتون می‌تونه ویروس باشه؟؟من میگم کاش ویروس باشه زود خوب بشه ولی چیز بدی نباشه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین ویروس جدیدس

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
عزیزم یه نوع ویروس کروناست، دارو نداره فقط مایعات و اگه نمیتونن چیزی بخورن سرم تراپی من و کل خانواد ...

کاش ویروس باشه بخدا استرس گرفتیم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
به‌نظر من چیز بدی نیست... چند سالشه؟

انشالله ۴سالشه