2733
2734
عنوان

حیون منت سرم میذاره میگه حیف ک هیچوقت بلای جنسی سرت درنیاوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2409 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا... هر اتفاقی ک حتی مارو ناراحت میکنه ی حکمتی پشتش هست من زیاد مذهبی نیستم ولی با تمام وجود ب ا ...

اما منو فراموش کرده پریشب گریه کردم از امام زمان و امام حسین گله کردم گفتم مگه نمیگی بابای همه ی مسلمون هام پس چرا هوامو نداری چرا پدری نمیکنی برام چرا نجاتم نمیدی

وقتی قسمت نشد باهم ازدواج کنید چرا ادامه میدی

ادامه ی رابطه که از راه درست تموم شده ،دیگه تموم شدست ادامش ی حماقته چون طرف سعی میکنه به هردری بزنه تا بدست بیاره،اونوقته که یکجا گیرت میاره و.... دیگه راه برگشت نداری ،با این تفاوت که آبروریزی شده متاسفانه 

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن

۹۹.۹۹ درصد برمیگردی و با این جمله که «تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن» آشتی میکنی و زنش هم میشی

چون با این همه حرف زشتی که شنیدی هنوزم از دیگران میخوای یه راهی نشونت بدن که ولش کنی

دیگه خدا راه رو داده! بیشتر چی؟

چرا نمیتونی خودتو نجات بدی از دستش؟ 

هربار میخام دیگه نباشه تو زندگیم بازم میبینم برگشتم خونه اول بازم خام حرفاش شدم بازم دلم تنگ شد بازم خر شدم ضعیف شدم کسی حرفای منو نمی‌فهمه 

همه ی نرا همینن بخدا نمیدونم چطوری اعنماد میکنید

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706