2737
2739

چند ساعته گریه میکنم همچنان اشک اشک تمومی نداره 

اخه دردمم تمومی ندارم 

دلم میخواد با یکی حرف بزنم درد و دل مو بگم حیفففف کسی نیست یبار تو عمرم فقطططط همون یبار بود اونم اشتباه کردم با دوستم دردمو گفتم راز شوهرمو گفتم بجای دلداری به زخمم به دردم خندید .همون شد با هیچکسییییییی درد و دل نکنم رازمو نگم 

از ظاهر همه منو به خوشحالی و شاد و شنگول میشناسن و بی غم ولی از دلم هیچکی خبر نداره و نخواهند داشت...

الهی عزیزم

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷