2752
2739
ما تو محله مون اکثر خونه ها ویلایی هستن یکی که خیلی با ما فاصله داره سگ داره صداش اعصاب نزاشته برامو ...

اون خونه ها باید سگ داشته باشه 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همسایه بی پدر مادر ما هم رفته تو هفتاد متر آپارتمان که در وپنجره هامون به هم چسبیده انواع پرنده آورد ...

شما تذکر نمیدین؟ ما برای سروصدای بچه هاشون تذکر دادیم دعواااا شد حالا  رفته توله سگم آورده

پدرمم میگه من نمیرم چیزی بگم یه بار گفتم دعوا شد 

شجاعت داری برو بگو😂 کاری میکنه از گفته خودت پشیمون بشی

۴ تاااا بچه داره پرسروصدا یه بار گفتیم بچه هات سروصدا میکنن داشت ما رو جر میداد... 

سگشونم که به پدرم گفتم اونم گفت من نمیرم تذکر بدم بدتر میکنن ☹

بعضیا واقعا بی فرهنگن

باورت نمیشه یجوریسگه ناله میکرد دلم براش کباب میشد ماهم باهم درارتباط نبودیم شمارشونو نداشتم با کلی پرس وجو از ازهمسایه ها شمارشونو پیدا کردم زنگ زدم گفتم سگتون خیلی سروصدا میکنه گناه داره گفت احتمالا گشنشه میشه از زیر در یه نون لواش رد کنی بره تو برمیداره میخوره😐

درشونو بزن بگو روزا خودتون واق واق میکنین شبا سگتون یا زنگ بزن ۱۱۰

آخه یه بار نصف شب ک سروصدا میکردن بهشون گفتیم زدن زیرش گفتن نه ما نبودیم... میترسم بگن نه ما سگ‌نداریم در این حد پروو و وقیح هستن ☹ فقط تونستیم به صاحبخونشون بگیم اونم گفت حالا من یه تذکری میدم ولی میدونم کاری نمیکنه 😕

درشونو بزن بگو روزا خودتون واق واق میکنین شبا سگتون یا زنگ بزن ۱۱۰

۱۱۰ برای همچین اموری نمیان من خودم زنگ زدم گفتن اول باید برید دفتر خدمات قضایی هزینه کنید تا ما قدم رنجه کنیم !ما رو داشتن میدزدیدن یه آغا زنگ زد ۱۱۰,دوبار هم زنگ زد گفت یه ماشین مشکوک منتظر این خانم و بچه اش هست اماااااا دریغ از اومدن فاصله اش هم خیلیییی کم بود تا ما 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

منم دو تا سگ دارم 😬

البته شبا میخوابن و اصلا سر و صدا ندارن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
باورت نمیشه یجوریسگه ناله میکرد دلم براش کباب میشد ماهم باهم درارتباط نبودیم شمارشونو نداشتم با کلی ...

😑😑😑 باز شما چ مهربونی من ک اعصابم خورد شده فوبیای سگم دارم صداش در میاد بدم میاد 

نرن یا ما‌ده؟ جدید این بساطه یا از خیلیروقت پیش؟

نمی‌دونم یکیشون نره فکر کنم اوایل خیلی ساکت بودن الان انقددددد واق واق میکنن تموم نمیشه به صدای زنگ حساسن من می‌دونم سگی که به صدای زنگ و مهمون حساسه باید تربیت بشه یکی از سگاش که پاچه میگیره قشنگ یکیو گاز گرفته بود

خودشونم آدمای بی فرهنگی هستن سگشونو تربیت نکردن وسط راهرو دسشویی می‌کنه سگشون

آقایون دعوت به دوستی ندن