2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر بیشتر بگیرم مگه پیلی نمیخوره  پیلی که اوزمان نمیخواد

برای اینکه پیلی بزاری باید قسمت کمر گشاد بگیری این سلیقه ای هست که چه مقدار بگیری بعد از اینکه گشاد کردی طوری پیلی هارو منظم دربیار که موقع وصل به بالاتنه اندازه بالاتنه باشه اینطوری نباشه که یه پیلی ۳ سانت باشه یه پیلی دیگه ۵ سانت و این هم بگم که یادت نره پایین دامنو فون کنی

برای اینکه پیلی بزاری باید قسمت کمر گشاد بگیری این سلیقه ای هست که چه مقدار بگیری بعد از اینکه گشاد ...

بعد چطور تشخیص دادی دوساعت بالای کمر برش بزنم؟

چطوری فون کنم؟

تورو خدا اینو بگو

بعد چطور تشخیص دادی دوساعت بالای کمر برش بزنم؟ چطوری فون کنم؟ تورو خدا اینو بگو

خط کمر یعنی روی ناف تو عکس برش کمر بالاتر از ناف هست پس برای برش خط کمر شما باید ۲ سانت بالا بیای زیاد بیای بالا رو برش بزنی میشه لباس حاملگی 

شما بعد از اینکه الگو بالاتنه رو از ۲ سانت بالاتر از خط کمر برش زدی میزاریش کنار برای پایین تنه الگو از خط کمر مثلا ۲۰ سانت از پهلو کنار میزاری یعنی از تا پارچه ۲۰ سانت فاصله میگیری و بعد الگو تو میزاری برای فون دامن هم یعنی از پایی دامن حدود ۵ سانت بیرون میری و به خط کنر وصل میکنی برای رسم پیلی هم طوری پیلی بده که موقع وصل کمر دامن با کمر لباس برابر باشه نکه کمر دامن گشاد باشه بخوای بزور بدوزی بهش