2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با توجه به سنت اگه قصد باردار شدن داری بهتره از همین حالا شروع کنی به درمان و البته اقدام .

با بالارفتن سن ریسک ابتلا به ناهنجاری جنین بالا می‌ره 

از طرفی هم با توجه به اینکه تنبلی تخمدان داری معلوم نیست با اولین اقدام باردار بشی ممکنه یه کم زمانبر باشه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
2731
عزیز دلم ببخشید یه سوال  من امروز سنو دادم،گفت تنبلی داری و تخمدانت کیست های ریز ریز داری،چی ک ...

پلی کیستیک هستید حتما، باید درمان بشید هم با قرص ال دی و هم بهبود سبک زندگیتون، اگه بچه ندارید درمان رو شروع کنید به مشکل نخورید، نگران نباشید حل شدنیه 

جان و جهان من تویی   
پلی کیستیک هستید حتما، باید درمان بشید هم با قرص ال دی و هم بهبود سبک زندگیتون، اگه بچه ندارید درمان ...

نه من مجردم،حیلی ممنونم ازتون واقعا لطف کردند 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

عزیزم کدوم شهری شما؟

هزینه آزمایش ذخیره تخمدان چقد بود؟

منم میخوام برم این آزمایشو بدم ولی نمیدونم حتما لازمه یا نه

دکترم نگفت خودم ازش خواستم برام بنویسه

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
وای خدا خیرت بده چقدر نگران بودم یه دنیا ممنونم ازت❤️ عزیزم قرص دوفامد واسه چیه اینو داده بهم البته ...

قرص دوفامد یا همون دوفاستون واسه منظم کردن دوره قاعدگی و باردار شدن تجویز میشه 

یه جورایی سطح هورمونها رو متعادل میکنه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
با توجه به سنت اگه قصد باردار شدن داری بهتره از همین حالا شروع کنی به درمان و البته اقدام . با بالا ...

درسته دکترمم میگفت زودتر بیاری خیالت راحت میشه

حدود دو ساله برای درمان دارم قرص جلوگیری میخورم این ماه قرصمو عوض کرد گفت اینو شروع کن دیگه توکل برخدا

قرص دوفامد یا همون دوفاستون واسه منظم کردن دوره قاعدگی و باردار شدن تجویز میشه  یه جورایی سطح ...

عزیزم قطره ویتاگنوس بهتره یا قرصش؟

من پروژسترونم خیلی پایینه

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
عدد آزمایش بالاست احتمالا pcodهستی یعنی پلی کیستیک عزیزم باید سونوهم بدید 

سونو دادم نوشته بود کیست های ریز در تخمدان سمت راست مشاهده شد! دکتر اندازه سه ماه قرص سیبل واسم تجویز کرد