2752
2734
عنوان

چرا ما فقط وضعمون این شکلیه

150 بازدید | 11 پست

دورو ور خودم خیلیارو دارم میبینن ک واقعا با این گرونی و فساد بهترین زندگیو دارن تازه اصلا اسم خداروهم نمیارن ی نفرو میشناسم نزدیک خودمون زن و شوهر آدمای کثیفی هستند و کارای بد می‌کنند ولی چنان زندگی دارن ک هیچ پول داری نداره همینطور برادرشوهرام یکیش کارخونه ده تومن حقوق میگیره ولی ب اندازه موهای سرش وام داره از اونور زنش هفته ای دوسه بار خرید هست با این حال منو شوهرم همیشه خداروشکر میکنیم و میگیم راضی هستیم و اینم بگم من متنفرم از اینک نگاهم ب زندگی کسی باشه ولی حساس شدم بدجور میگم چرا فقط ما باید ۸ دمون گروعه ۹ همون باشه شوهرم وانت بار هست و با جون خودش بازی میکنه تا ی هزاری دربیاره اما خیلیا بدون کار کردن سود ی چیزیو میگیرن ک مال خودشون نیس یکسال هست ما داریم بد میاریم دشمنم دورمون زیاده میگم نکنه کسی سحری چیزی کرده واقعا هنگم اعصابم بهم ریخته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هیچکدوم حلال نیست چیزیم ک دسترنج نباشه نمیمونه تقاص پس میدن بعدشم تو زندگیشون نیستیم که شاید ظاهریه

خداروشکر ک سالمیم و همین زندگیو داریم بجای افسوس لذت ببر از همین دنیا دوروزه

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)

اطراف ما هم همینطوره شاید باورت نشه خیلی اوقات پیش اومده تو خونه چیزی نبوده بخوریم😐 ولی فهمیدم بقیم راجب ما همیت فکرو میکنن و فکر میکنن خیلی پولداریم درسته استثنا وحود داره ولی بنظرم ما فقط ظاهر میبینیم

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....

همسر من روزی ۱۲ ساعت کار میکنه

تو بدترین محیط کاری

نه خوابش نه خورد و خوراکش هیچ نظمی نداره

ی قرون حرومم تو زندگیمون نیست

ما خیلی مشکلات داریم بخاطر خیلی چیزا

ولی بقیه ی رستوران رفتن ی خونه خریدن یا تفریحو میبینن

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

تا وقتی که به جای دعا و تلاش برای بهتر شدن شرایط خودمون، تمرکزمون روی زندگی اطرافیان و مقایسه کردن با خودمون باشه، هیچ تغییر مثبتی در زندگیمون حاصل نخواهد شد!!! 

یاد بگیریم که به ما مربوط نیست که دیگران چه شرایطی دارند! 

با چه اعتقاداتی! 

ما می‌تونیم روی زندگی خودمون تمرکز کنیم و برای خودمون درست عمل کنیم و از خدا بخواهیم که کمکمون کنه! 

به جای اینکه بگیم چرا به اون فلان‌قدر دادی و به من فلان قدر!؟! از خدا بخواهیم که به ما و به حد وسع و خیرمون وسعت روزی عطا کنه🤷🏻‍♀️ 

انقدررر چشم به زندگی اطرافیان ندوزید…🤦🏻‍♀️

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

والا خیلیا با اختلاس و دزدی پولدار شدن ..‌ خیلیای دیگه با کاشت ماری تو خونه و باغشون و فروش های چندین میلیونی بنظرم اینجور درامدا ارزشی نداره اخرش تباهیه خیرشو نمیبینن هرگز

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ایات  ۴۰ تا ۴۵ سوره انعام رو بخونید برای پاسخ سوالاتتون 

سوره بقره رو با صدای بلند بخونید اگر احساس سنگینی در محیط زندگی یا کار یا .... دارین 

سوره واقعه رو بعد از نماز مغرب خصوصا شب جمعه بخونید که انشالله از خیر های فراوانش که یکیش افزایش رزق هست بهره مند بشید 

این سوره ها باید با اعتقاد قلبی خونده بشه عزیزم

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)