2733
2739

چجوریع؟ چیا میخوری چیا نمیخوری؟؟ 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوریع؟ چیا میخوری چیا نمیخوری؟؟ 

نمک و روغن رو حذف کردم 

همه چیو اب پز میخورم یا گریل برنج ام فقط ۵ قاشق میخورم نون هم یک کف دست سالاد و سبزی و اینام میخورم بغل غذا روزی دو واحد الی یک واحد هم میوه میخورم چای سبز هم یک لیوان میخورم از ساعت ۵:۳۰ عصر دیگه هیچی نمیخورم جز اب و چای و قهوه تا ۹:۳۰ صبح فرداش تو سه روز سه کیلو کم کردم میترسم خیلی کارم ضرر داشته باشه و اسیب ببینم

از ساعت چند شروع فستتونه، اخه من ساعت ۷ می رم فست شبا سردرد می گیرم تا صبحم صد بار بیدار میشم

از ۵:۳۰ تا ۹:۳۰ صبح اما کاملا بهش عادت کردم احساس گشنگی نمیکنم و میلم به هیچی نمیره تا فرداش

نمک و روغن رو حذف کردم  همه چیو اب پز میخورم یا گریل برنج ام فقط ۵ قاشق میخورم نون هم یک کف دس ...

وای چقد سخت😥گشنت نمیشه؟ تا چن روزه این رژیم؟ 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
از ۵:۳۰ تا ۹:۳۰ صبح اما کاملا بهش عادت کردم احساس گشنگی نمیکنم و میلم به هیچی نمیره تا فرداش

کاش منم خواب راحتی داشتم کرسنگی رو می تونم تحمل کنم، کم کاری تییروید دارم خیلی به سختی وزن کم می کنم از اول دی ماه گذشته تا الان تونستم ۵ کیلو کم کنم اونم باز خدا رو شکر

وای چقد سخت😥گشنت نمیشه؟ تا چن روزه این رژیم؟ 

دو تا از دوستان نزدیکم که خیلی چاق بودن یکیشون ۹۰ کیلو و دیگریشون ۸۰ کیلو طی ۶ ماه ۳۰ کیلو وزن کم کردند بدون هیچ عوارضی کاملا خوش هیکل شدن و به سایز اسمال رسیدن 

اما نمیدونم بعدش چه عوارض هایی میاد سراغ ادم 

ولی خیلی جاها خوندم که نوشته بود برای یه مدت کوتاه خیلی هم خوبه به پاکسازی بدن کمک میکنه البته من فقط برای یک ماه میخوام بگیرم شایدم اگه بتونم دو ماه چون ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم فقط

کاش منم خواب راحتی داشتم کرسنگی رو می تونم تحمل کنم، کم کاری تییروید دارم خیلی به سختی وزن کم می کنم ...

غصه نخور عزیزم منم کم کاری تیروئید دارم صبحا ناشتا لووتیروکسین میخورم برای همین منم دیر وزن کم میکنم اما امرو رفتم رو ترازو دیدم تو سه روز ۲ کیلو و نیم وزن کم کردم یه خورده ارادتو ببر بالا به نظرم شدنیه وقتی بقیه تونستن پس ما هم میتونیم حتی اگه شده برای ۱۵ روز فیت بگیر خیلی جوابه به نظرم

غصه نخور عزیزم منم کم کاری تیروئید دارم صبحا ناشتا لووتیروکسین میخورم برای همین منم دیر وزن کم میکنم ...

کالری شماری می کنم روزی نهایت ۱۰۰۰ کالری، سه روزه فستم هم می رم ، ولی کم نکردم با فست حالا ببینم یه هفته دیگه چی میشه