2733
2734

بهم گف کی میخای بچه بیاری از بچه آوردن میترسی؟ بدرد نمیخوری الاناس ک شوهرت زن بگیره این حرفشو با خنده زد ک بگه شوخیه

همیشه در برابر چرت و پرتاش دخالت های بیجاش و حرفایی ک بدتر ازین بهم میزد سکوت میکردم چون دلم نمیاد طرفمو خجالت زده کنم یا کدورت پیش بیاد اونها هم حیله گرن ی حرفی بزنم صدتا میزارن روش میرن ب همه میگن من میشم آدم بده ولی اینبار دیگه ب سیم آخر زدم بهش گفتم ب تو ربطی داره؟!خجالت نمیکشی تو مسائلی ک ب تو هیچ ربطی نداره دخالت میکنی؟! خجالت بکش دیگه بسه مگه شوهرت اینچیزارو یادت نداده ( شوهرش مثلا تو حوزه علمیه درس خونده خیر سرش!) بهش گفتم همون جاهلی ک بودی هستی؟ مردم بزرگ تر میشن فهم و شعورشون بیشتر میشه پختع تر میشن ولی تو همون بی فرهنگ بیشعوری ک بودی هستی بدترم میشی اونم همش میگف شوخی کردم شوخی سرت نمیشه منم گفتم بیجا میکنی شوخی میکنی بار آخرت باشه بعدش خودشو مظلوم کرد رف خونشون شوهرشو بقیه رو پر کنه ک بیان دعوام کنن

بنظرتون تند رفتم  ؟ میترسم دعوام کنن جوابی نداشته باشم بدم من بشم آدم بده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اصن بشو ادم بده ، مگ اب و نونت قطع میشه؟ گور بابای یَک یَکشون

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

شوهرش اومد چیزی گفت بگو سر زنت تو اخور ماعه منتظره ببینه کی اقدام میکنیم ببینه نازاییم یا نه .

بعدشم بردار جواب ازمایش خودتو شوهرتو قاب کن بزن به دیوار بگو اتفاقا بچه دارم میشم دلم نمیخواد اطلاع ثانوی یه بیشعور مثل خانومتون تحویل جامعه بدم

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !