2752
2734
عنوان

اقام چرا دست رد به سینم زد؟؟؟

279 بازدید | 15 پست

امروز متنظر ی خبر بودم 

یرای اولین بار تو عمرم زنگ زدم حرم ضامن اهو امام رضام:) 

منو لایق حرمشون تاحالا ندونستن با۲٠سال سن تاحالا نتونستم برم 

زنگ زدم حرف زدم خودمو اروم کردم ازشون خواستم 

چرا جوابمو ندادن:) چرا به هردری جنگ میزنم بستس 

اقام نبود این رسم رفاقت:) 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

مگه نمیگم کسی دست خالی برنمیگرده از حرمش؟؟؟ 

چرا چرا جوابمو ندادن:) 

مگه ضامن اهو نبودی قربونت برم 

چرا ضمانتمو نکردییی یا ضامن اهو 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم💔💔 فردا میخام برم پیشش دعات میکنم خیلیییی زیاد تو حرم

زیارت قبول 

توروخدا بهش بگو اقا چشم انتظار داری بگو اقا دل شکسته داری بگو اقا به حرفاش گوش بده:) 

اسمم ساراست 

میشه برای مادرممم دعا کنی!! 

خیر ببینی دستتت بخوره به خونه ی خدا❤

مگه نمیگم کسی دست خالی برنمیگرده از حرمش؟؟؟  چرا چرا جوابمو ندادن:)  مگه ضامن اهو نبودی ...

توگوگل بزن زنده حرم امام رضا توسایت هییت انلاین باامام رضاصحبت کن شک نکن دلتونمیشکنه‌کمکت میکنه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
شاید اون در نباید باز بشه یا فعلا وقتش نرسیده

من دیگه وقتی ندارم:) خیلی ساله ک منتظرم 

من پیشش بودم بهش گفتم اومدم پیشت:) پیش قدم بشم برا بزرگ ترین ارزوم ولی در لحظه تمامه دنیا رو سرم خراب شد و بزرگ ترین ارزوم یه جوری خراب شد و نشد ک فکرشم نمیکردم توسل کرده بودم ب خودش. بهش گفتم اگه نشد اشکال نداره فقط بهم ارامش بده یه کاری کنم بتونم برگردم ب زندگیم.

اما هیچ نشد ک نشد هنوز بی قرارم و برنگشتم ب زندگیم بعده 1 سالو نیم.

من فقط یه نوجونه تنهای اسیب دیده بودم

میخاستم دستمو بگیره

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
من پیشش بودم بهش گفتم اومدم پیشت:) پیش قدم بشم برا بزرگ ترین ارزوم ولی در لحظه تمامه دنیا رو سرم خرا ...

:) 

من پیشش بودم بهش گفتم اومدم پیشت:) پیش قدم بشم برا بزرگ ترین ارزوم ولی در لحظه تمامه دنیا رو سرم خرا ...

نابود شدم هیچ وقت ب زندگیم برنگشتم هیچ وقت.

ولی بازم بهش امید دارم و کاش کااششش میشد برم حرمش:) ولی تمامه درا ب روم بستس.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)