2752
2739

چند روز دخترم سرش رو هی میخاروند منم فکر کردم از عرق هستش چون گرمه جنوب.الان بردمش حموم آوردم باز دیدم میخارونه. شوهرم شال مشکی پهن کرد سرش رو شونه کرد.دو تا حشره افتاد تو شال از نوک سوزن ریز تر رنگشون هم کرم رنگ روشن چیه این ؟ کمک کنید تو روخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شپشه

⭕️از عجایب نی نی سایت:⭕️😁طرف تاپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همونبین.۷نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد.۱۹_چرا حس میکنم تایپیک سرکاریه☹️🎈منو با امضام میشناسن پس لطفا کپی نکنید میسی🎈
2731

عزیزم نگران نباش،تنها حشره سر شپش هست والان درمانش خیلی راحته،صبح برو عطاری داروی شپش بگیر یه قطره هست با آب مخلوط میکنی ومیپاشی روسرش بعدازفکرکنم یک ساعت دیگه سرش پاک پاکه،قیمت دارو هم 20هزارتومنه ،عکس یه گاو قرمز رو جعبه داروهست.

شپش مادر.اونا رو فکری ب حالشون نکنی تخم میکنن.روسری نپوشون.روغن کرچک روغن مایع هر چی دم دست داری بردار بمال رو سر دخترت .بعد ی شونه های دندونه ریزی تو داروخونه هست بگیر .موهای روغنی شو شونه کن.چون شپش روی موی روغنی نمیتونه بچسبه و ب راحتی جدا میشه..و بعد ببرش حموم با شامپو مخصوصی ک از داروخونه میگیری بشور خشک کن با شسوار میمیرن.

شپش مادر.اونا رو فکری ب حالشون نکنی تخم میکنن.روسری نپوشون.روغن کرچک روغن مایع هر چی دم دست داری برد ...

ملافه ها و رختخواب همه رو باید بشورم.من و باباش چی؟ نگرفتیم یعنی؟ آخه از چی گرفته بچه دوساله جایی نمیره فقط یه بار رفتیم چند روز پیش خونه عموش اینا 😔😔

عزیزم نگران نباش،تنها حشره سر شپش هست والان درمانش خیلی راحته،صبح برو عطاری داروی شپش بگیر یه قطره ه ...

ممنونم مرسی عزیزم.فقط تو رو خدا بگو ممکنه ما هم گرفته باشیم؟ شب دخترم رو تخت ما میخوابه.باید ملافه ها رو پتو هارو بشورم؟

سلام خوبی خواهری احتمال زیاد شپش یا کک مک گرفته باید سریع فردا براش دارو بخری اگ خواستی بهت میگم چی ...

سلام بگو تو روخدا چی بگیرم اصن چه دکتری باید ببرم؟

ملافه ها و رختخواب همه رو باید بشورم.من و باباش چی؟ نگرفتیم یعنی؟ آخه از چی گرفته بچه دوساله جایی نم ...

نه ملحفه ها رو بذار تو هوای آزاد.ولی رو بالشتی ها رو بشور.و حوله و لباس های بچه.از بچه های هم سن.یا خونه هایی ک تمیزی رو رعایت نمیکنن.یا تو بعضی روستاها از دیر حموم رفتن یا حیوانات

نه ملحفه ها رو بذار تو هوای آزاد.ولی رو بالشتی ها رو بشور.و حوله و لباس های بچه.از بچه های هم سن.یا ...

من تو شهرم ولی نمیدونم شاید از بچه عموش گرفته باشه بهتره صبح به مادر اونم بگم چک کنه 😔 چقدر گریه کردم از خودم بدم اومد بمیرم الهی چرا مواظب بچم نبودم 😔