2752
2734

چندسال پیش مستاجر بابام اینا مرده عادت داشت بچه هاشو کتک میزد صدای گریه وجیغ زن و بچه هاش میومد چندباری هم تو کوچه دیده بودم بد میزنه...

منم دوبار زنگ زدم۱۱۰ چنان روغن داغش زیاد میکردم ک پلیس فوری موتوری میفرستاد.میومدن دم در و اصرار میکردن برو بچه هاتو بیار ببینیم سالمن 

بعد اون دیگه نمیزد میترسید پلیس بیاد 

یادمه بار دوم باجیغ گفتم بخداااا سر بچه رو داره میزنه رو سرامیکا شما وجدان نداری؟بیا این روانی رو ببر کلانتری 

یادمه بابام میگفت دختر فضولی نکن.بعد ک دید مردک دیگ نمیزنه و زنش اومد تشکر.گفت افرین بابا😐

وای خدا ازش نگذره روانین بعضیا 

جالبه اینجا دفاع هم میکنن میگن برای تربیت بچه لازمه 😂😶 بابا سلامت روان ندارید لطفاً بچه نیارید 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی بارم خوابگاه دانشجویی بودیم ساعت۳شب دعوا بود ساختمون روبرویی قشنگ خانومه ی جوری جیغ میزد ایهاالتاس کمک 

منم از زیر پتو با بدبختی زنگ زدم گفتم اقاهه زنشو داره میکشه لب پنجره 

فوری اومدن

2731
توروخدا وقتی میفهمین کسی داره کتک میخوره ساکت نباشید  پنهانی از شوهر یا پدرتون زنگ برنید پلیس ...

خدا خیرت بده

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
کاش یکی مث تونزدیکی خواهرم بودتاهروقت شوهراشغالش کتکش میزد زنگ میزد۱۱۰

واقعا من اینقدر پیگیرم واس این چیزا ک پلیس خسته میشه اینقدر زنگ میزنم 

طاقت کتک خوردن و مظلوم واقع شدن کسی رو ندارم

همسایه ما هم ۲دختر داشت۴ساله و۷ساله..پدرشون کتکشون میزد...و توسرما میذاشتشون ب ظرف شستن توحیاط...یه بار توکوچه بچها و مامانشون کتک زد...داداشم رفت زیر چونش و یقشو گرفت وگفت اگه مردی الان بزنشون...

کاش همسایه من بودی

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
واقعا من اینقدر پیگیرم واس این چیزا ک پلیس خسته میشه اینقدر زنگ میزنم  طاقت کتک خوردن و مظلوم ...

منم ولی حیف دورم اگه تویه شهربودیم بخداپدرشودرومیاوردم

درانتـــظاردوبـــاره مــــادرشـــدن