2733
2734

همهههه دچار افسردگی اضطراب وسواس فکری شدید شدن 

جدیدا همه سه چار تا اختلال روانی دارن

ینی دیگه آدم سالم پیدا نمیشه؟؟😐

همه میگن وسواس فکری دارن اینجوری که یه درصد مردمم ذهن آزاد ندارن🤔

عملا این روزا وسواس و اختلالای دیگه طبیعی محسوب میشن نه بیماری

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان نه ولی اگ یمدت دیگ کار شوهرم اینجوری  پیش بره و بخاد ۱۳۰میلیون هردفعه ظرر کنه اره خودمو جررر میدم با افسردگی

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
فقیرا بخاطر بی پولی پولدار بخاطر پول زیاد همه افسرده ایم😑

پولدارا دیگه چه مرگشونه که افسردن

فقیرا بخاطر بی پولی پولدار بخاطر پول زیاد همه افسرده ایم😑

ن چرا پولدارا افسرده شن غصه نداره ک پولداری

ما بی پولا غصه میخوریم فردا چی بخوریم کجا بریم تکو تنها توی خونه چطوری بمونیم با بچه گرسنه هر لحظه نق میزنه

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭
2740
الان نه ولی اگ یمدت دیگ کار شوهرم اینجوری  پیش بره و بخاد ۱۳۰میلیون هردفعه ظرر کنه اره خودمو جر ...

ایشالا اینطوری ‌‌‌‌‌‌‌‌نمیشه امیدوارم خوب پیش بره همه چی⁦❤️⁩

من یه دختر پولدار میشناسم بابایه کارخونه دار داره ماشین عالی زیر پاشه. کلی پول تو جیبی میگیره ولی همش استوری غمگین میزاره و قیافش مثل بغض یا کریمه دلم میخاد بزنم تو دهنش

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...

زیاد شده متاسفانه

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
2706