2752
2734
عنوان

ینی آدمی هست الان که افسرده نباشه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 49 پست
اما الان بازم کسایی که حالشون بهتر از بقیس پولدارا هستن

نمی تونی صدرصد بگی الان ازشون بپرسی حالت چطوره ببین چه جوابی میدن ناله استرس شاید کسایی باشن شکر گذار باشند ولی اونام خیلی شنگول نیستن

فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن چرا پولدارا افسرده شن غصه نداره ک پولداری ما بی پولا غصه میخوریم فردا چی بخوریم کجا بریم تکو تنها ...

خودشون همیشه میگن پولداریم ولی افسردا

والا افسرده پولدار بهتر از افسرده بی پوله

من هم افسرده ام هم بی پول

فقط کسایی که‌پول زیادی دارن حس بدی ندارن  وگرنه فک کنم همونام حس خوبی ندارن⁦🤦🏻‍♀️⁩😂💔

دقیقا هیچکس خوشحال نیست انگار. تو درون همه رنج تو مرکزه 

صدرصد اونام اینکارو میکنن ک از حال بدشون دربیان خوشحال واقعی نیستن 

و واقعا آدمای پولدار بنظرم خوشبخت نیستن یا آدمای سالم 

عین اینه ک بخاطر اینکه بگیم آدمای آدمای ناسالم جسمی مثلا معلول واینا بدبختن پس باید نتیجه بگیرم آدمای سالم از نظر جسمی خوشبختن 

هر کس داره برای خودش رنج میبینع 

کسی بدون اینکه شاید مشکل خاصی ک بقیه باهاش درگیرن داشته باشه ولی ذهنش براش مشکل بسازه روحشو بیمار کنه 

درحدی ک از همه بدتر باشه 

رنج فقط اشکال مختلف و درجه وشدت مختلف داره ،

منکع از شادی دست کشیدم دلم میخواد فقط یه زندگی عادی داشته باشم وبهش ادامه بدم ولی خیلی سخته 

دقیقا هیچکس خوشحال نیست انگار. تو درون همه رنج تو مرکزه  صدرصد اونام اینکارو میکنن ک از حال بد ...

دقیقاااا خیلی این روزا به این چیزا فکر میکنیم 

فکر میکنم ما غمگین به دنیا اومدیم و قراره این حس بد همیشه همراهمون باشه 

و حالم بد میشه وقتی فکر میکنم باید تا آخر عمر هی یه سرپوش رو این حس بدمون بزاریم که یادمون بره 

در کل دنیا و آدماش محض عذابه فقط😢

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩