2752
2739
عنوان

همه چیز عجیب شده

278 بازدید | 14 پست

قدیما میگفتن مرد رفیق باز و بذار کنار و واست مرد نمیشه ازین حرفا

حالا میگن وای نه اونا هم حق دارن با دوستاشون یه تایمی بگذرونن و نباید دخالت کنی و فقط باید اعتماد کنی 

بالاخره کدوم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به طرف داره

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731
چطور

اینکه طرف مقابل چجور ادمی باشه ، جنبه اش در چه حده ، دوستاش چجور ادمایی ان و خیلی چیزای دیگه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

ادم دیگه با دوره و زمونه جلومیره. مرد رو هم هرچقدر محدود کنی الان بدترمیشه. حالا دوست و رفیق البته خوبم داشته باشهچه عیبی داره. 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

رفیق بازی با معاشرت کردن با دوست و رفیق فرق داره!!

رفیق باز تمام اخر هفته ها، وقتای خالی روزش، یا حتی خیلی از اخر شبهارو با رفیقاش میگذرونه ب بطالت و الاف بازی... 

اما کسی ک با دوستش معاشرت میکنه ماهی یکی دوبار یا هفته ای یکبار دوسه ساعتی با دوستاش وقت میگذرونه، باشگاهی، استخری.... ولی اولویتش خانواده است... 

اما رفیق باز خانواده رو ول کرده یکسره با دوستاش پی وقت تلف کردن و بیهودگیه

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
ادم دیگه با دوره و زمونه جلومیره. مرد رو هم هرچقدر محدود کنی الان بدترمیشه. حالا دوست و رفیق البته خ ...

مرد زندگی نیستن آخه 

چجوری میشه با کسی زندگی کرد که کل عشق و هدف زندگیش اینه که بره با رفقاش عیاشی! تازه شانس بیاری رفیقاش پسر باشن 

مرد زندگی نیستن آخه  چجوری میشه با کسی زندگی کرد که کل عشق و هدف زندگیش اینه که بره با رفقاش ع ...

این حرفا چیه! یعنی شما با دوستات میری عیاشی؟! یا با جنس مخالف میری؟ هر ادمی حداقل یک یا دو نفر دوست صمیمی میخوا مگه زندانین. 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
این حرفا چیه! یعنی شما با دوستات میری عیاشی؟! یا با جنس مخالف میری؟ هر ادمی حداقل یک یا دو نفر دوست ...

این چیزی که من میگم با یکی دوتا دوست صمیمی فرق میکنه 

و اینکه آره دیگه 

دوست و رفیق ماهی یبار خوبه اصلا بگو هفته ای یبار نه هرروز هفته