2733
2734
عنوان

امشب النگومو فروختم 😔😔

191 بازدید | 10 پست

من کارمو تازه شروع کردم و برای پیشرفت کارم نیاز به پول داشتم مجبور شدم النگونو بفروشم  هم خوشحالم هم ناراحت ..برام دعا کنید موفق باشم تو کارم ❤️💋

بهترینارو بدست میارید

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله موفق باشی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731

ان شاءالله چندین برابرش برگرده بهت

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
موفق باشی عزیزم کاش زودتر میفروختی که گرون بود ولی امیدوارم توکارت خیلی پرسود باشی 

آخه میترسیدم بفروشم...ولی خوب دلو‌ زدم به دریا و امشب فروختمش...کارمم سودش خوبه ولی باید تلاش کنم