2752
2734
عنوان

ای خدا کجا برم😭😭

100 بازدید | 4 پست

خسته شدم نه راه پس دارم نه راه پیش زندگیم روز به روز داره بدتر میشه...ازش متنفرم..هرشب بحث هیچ میلی بهش ندارم..خیلی خاله زنکه بهش میگم دست بردار از این رفتارت..دیشب تو جمع برگشته راجب دختر خالم میگه. میگه لباشو چه بزرگ کرده...تو خونه بهش گفتم چرا این حرفو زدی مگه تو مرد نیستی؟برگشته میگه تو هیچی حالیت نیست همیشه جدا از جمعی. بهش میگم چه ربطی داره من کجا جدا از جمع بودم؟؟بحث بالا گرفت گفتم از زندگیم برو بیرون گفت گمشو جلوی بچه درو رو من کوبید حالا این یه نمونشه....نه میتونم جدا شم نه توان ادامه دارم ..هيچکسی رو ندارم برم  پیشش جز خانوادم اونجا هم برم دیوونه میشم حتی اشکم درمیاد بابت کاراشون از این وضع هم خسته شدم..اگه دخترم نبود به خدا که خودمو میکشتم .اشک تو چشمام جمع شده چکار کنم..😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این یه رفتار گندشه 

تا نگم پول پول نمیده بده هم چندر غاز الان یه هفتهست پول ندارم هزار بار گفتم دیگه غروری برام نمونده...

با بچه اصلا رابطه خوبی نداره

ازسرکار فقط برای اینکه شام بخوره تلویزیون نگاه کنه میاد