2733
2739
عنوان

کدوم و قشنگتر کشیدم عکس

198 بازدید | 14 پست

بیاید نظر بدید

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کو کو کو

بز بز بز 

فقط زود بز 

که کو نکنیم اعصابتم بهم بریزه یاا.

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
2731
کو کو کو بز بز بز  فقط زود بز  که کو نکنیم اعصابتم بهم بریزه یاا.

گذاشتم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

نظرمه سومی رو قشنگ کشیدی،

دست گلت درد نکنه عزیز هنرمندم♥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
نظرمه سومی رو قشنگ کشیدی، دست گلت درد نکنه عزیز هنرمندم♥

قربونت از بیکاریه والا هنرمند نیستم 😂😭

قربونت از بیکاریه والا هنرمند نیستم 😂😭

اوجور دمه

ینی اینطوری نگو به ترکی

قشنگ قیزیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همشون قشنگن ولی فرم ۲ یکم غیر طبیعیه. ولی رنگ چشمش خیلی خوبه.

باز سه فرمش خیلی طبیعیه مژه هاشم خوبه ابروش و رنگ چشمش یکم مشکل داره.

۱ رنگ چشم خوبه ابرو و مژه هم خوبه ولی فرمش خیلی خوب نیست.

بنظرم قهوه ایه بهتر بود(۳)

اوجور دمه ینی اینطوری نگو به ترکی قشنگ قیزیم

دورت بگردم