2752
2734

که خاموشش کردیم و بابام دستگیره لوله گازو با انبردست (یا عنبردست)در آوورد،بعدش فندک گرفتیم جلوش و درو باز کردیم و برقارو زیاد خاموش روشن کردیم،الان سه چهار ساعته داره میگذره،اتفاقی که نمی افته!؟تروخدا بگید نگرانم.ممنون

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

نه بابا دیگ چه مشکلی

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نفهميدم

میگم دستم خورد به دستگیره لوله گاز یک قانیه هم نشد خاموشش کردیم و دستگیره رو با عنبردست دراوردیم،الان سه چهار ساعت میگذره میگم نکنه خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی برامون تو خواب بیفته بعدشم فندک گرفتیم جلو لوله گاز و کلید پریز هارو زدیم و درد باز کردیم هیچی نشدش،ولی باز نگرانم.ممنون میشم اگ تو تاپیکم شرکت کنید و نظراتتونو برام بنویسید.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
2731
نه بابا دیگ چه مشکلی

عههه

خدا از دهنت بشنوه عزیزدلیم♥

سنه فدا♡♥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عههه خدا از دهنت بشنوه عزیزدلیم♥ سنه فدا♡♥

قوربان سنه 

یه ثانیه چیزی نمیشه بعدم که درو باز کردین و...  نگران نباش راحت یات جانیم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
میگم دستم خورد به دستگیره لوله گاز یک قانیه هم نشد خاموشش کردیم و دستگیره رو با عنبردست دراوردیم،الا ...

نه باباچخبره بخواب

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قوربان سنه  یه ثانیه چیزی نمیشه بعدم که درو باز کردین و...  نگران نباش راحت یات جانیم

ساغووولاااای بالااام♡♥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه باباچخبره بخواب

مرسی از این که جوابم دادی گلمممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40