2752
2734

در مورد خودسازی هم من فقط یک راهنمام همین ... هدف من فقط کمک هست.. اصلا با اون هایی که مقاومت ذهنی بالایی دارن بحث نمیکنم..تمرین ها و توصیه هایی که کردم هم فقط با یکبار قرار نیست معجزه اتفاق بیفته....باید بطور مستمر انجام بشه...

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رنگ لباس توی مدیتشن تاثیر داره؟ 

رنگ لباس رو  معمولا برای مدیتیشن چاکرا میگن..

اما زیاد مهم نیست رنگ... فقط لباس سبک تنتون باشه

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
سلام برای شما باز شده چه تغییراتی داری

چی باز شده گلم؟ تمام چاکراها برای همه انسان ها بازه.. فقط کمو زیاد داره.. و تعادل ندارن...

چی باز شده گلم؟ تمام چاکراها برای همه انسان ها بازه.. فقط کمو زیاد داره.. و تعادل ندارن...

یعنی برای منم بازه  چون هیچ درکی در موردش ندارم 

روشی هست امتحان کنم 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
چطوری چاکراهامو متعادل کنم و چطوری با مدیتیشن جذب داشته باشم؟

راجب هر چاکرا تحقیق کنید کتاب و ویدیو زیاد ببینید..

مبحث خیلی طولانی هست.. اما براتون ی مثال میزنم.. 

برای تعادل سازی چاکرا گلو .. نباید دروغ، غیبت کنید و نباید با عصبانیت و خشم صحبت کنید.. باید با مهربونی و صداقت صحبت کنید..باید حرف های نگفته و توی دلتون رو بگید وگرنه دچار مشکلات تیروئید و گردن و اینا میشید

یعنی مشکلی نداره از رنگ های کدر استفاده کنیم؟ 

ترجیحا سفید و لباس گشاد از این ابرو بادیا بپوشید..یک چیز سبک

یعنی برای منم بازه  چون هیچ درکی در موردش ندارم  روشی هست امتحان کنم

اول از بیماری ها شروع کنید که چه بیماری هایی دارید.. و بعد بررسی کنید که هر بیماری مربوط ب کدوم چاکراتون هست..

این روزا چه بیماری و دردی دارید؟

اول از بیماری ها شروع کنید که چه بیماری هایی دارید.. و بعد بررسی کنید که هر بیماری مربوط ب کدوم چاکر ...

بعضی وقتا سر درد یا چشم درد 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد»