2737
2734
عنوان

تازگیا فهمیدم که

261 بازدید | 13 پست

هرچقدم ک خوب باشم بازم عروسم و عروس هم باقی می مونم، با اینکه دخترشون (یعنی خواهرشوهرمن) بدترین کارو بامن کرده و رابطمون باهم خراب شد بخاطر کاری ک اون اشغال کرد. اما خانواده شوهرم حقو به دخترشون دادن بااینکه اون مقصربود. خدا خودش شاهده می بینه و میدونه.....

ازهمه چی باخبره خدای مهربون من...

تمام خوبی های من تو این چندسال، همش دود شد رفت هوا ، همش بر باد رفت، هیچ و پوچ شد.

این انصاف نیست این عادلانه نیست خیلی ناراحتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دخترشونو ول نمیکنن بیان طرف عروس رو بگیرن اخه 

بخای تا صب برات هزارتا مثال میزنم ولی بهترین کار اینه به خدا بسپاری و صبر کنی

خوبی هاتم وقتی قدر نمیدونن صرفشون نکن

بهم بگید براتون حمد بخونم
2740

منصفانه نیست ولی اکثریت همینطورین برای همین همیشه باید جوری رفتار کرد که بعدا اگه چنین رفتاری دیدی از رفتار گذشته خودت پشیمون نشی اولویتت تو رابطه با خانواده شوهرت خودت باش هرگز براشون فداکاری نکن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

اشتباه خانم‌ها همینه که خانواده شوهر رو بزرگ میکنن

و اشتباه دوم اینه که سعی میکنن همیشه جلوشون بهترین باشن در مقابل اونا هیچ تلاشی برای جبران نمیکنن

با این رفتارا باعث میشین که اونا فکر کنن به شما لطف کردن که گذاشتن عروسشون بشی

همیشه احترامشون رو نگه دار

چیزی گفتند نشنیده بگیر

یاد بگیر سکوت بهترین و محکمترین جوابه

وقتی سکوت کنی اونا بیشتر ترغیب میشن جلو بیان

روی خودت و همسرت تمرکز کن و درگیر این حواشی نشو

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...