2737
2739
عنوان

چند روز دیگه عروسیه💔

251 بازدید | 25 پست

بنظرتون با لباس مشکی بلند یقه باز یعنی قایقی، چه مدل میکاپ و مدل مو پیشنهاد میدید؟ تاحالا اصن میکاپ نکردم میشه چند تا مدل بهم معرفی کنین، بعد کاشن ناخن چی پیشنهاد میدید؟ (کارام از یه عروس زیادتره🫤)

بلاخره یه روزی میرسی به اون چیزی که تو قلبته!

مدل مو دم اسبی لخت پایین

بالا نبند

میکاپ لایت

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم عقد دعوتم کدومش بنظرت ؟موهاتو نیمه باز کن شنیون ناخن هم فرنچ شاین

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
منم عقد دعوتم کدومش بنظرت ؟موهاتو نیمه باز کن شنیون ناخن هم فرنچ شاین

اون گلای رو کمر شماره دو رو لطفا بکن😐 

بعدم یک رو بپوش

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2740
اون گلای رو کمر شماره دو رو لطفا بکن😐  بعدم یک رو بپوش

خراب میشه خب بکنمشون 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
مدل دیگه نداری؟

لباس زیاد دارم اما رنگی هست نمی‌خوام زیاد چاق نشونم بده وگرنه اووو انقدر ماکسیای قشنگ دارم😔

هیچکدوم اما اگر گرینه دیگه ای نداری 1 بهتره

دارم ماکسی زیاد دارم اما نمی‌خوام چاق نشونم بده رنگیه بعد اینا تو تن خیلی خوشگل بود

2706