2752
2734
عنوان

چند روز دیگه عروسیه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 25 پست
لباس زیاد دارم اما رنگی هست نمی‌خوام زیاد چاق نشونم بده وگرنه اووو انقدر ماکسیای قشنگ دارم😔

کی گفته آخه رنگی چاق نشون میده فوقش یه گن از زیر بپوش ناراحت نشو ولی لباس‌هایی که نشون دادی خیلی به سن بالا میخورن

آف تا ۲۲ تیر💔 فرهنگیان نشد دیگه آخراشه دعام کن که حداقل یه چیزی بشه دل مامان و بابامو‌ شاد کنم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای وای خوابم میاد فکر کردم نوشتی عروسیمه، نه مشکی خیلیم خوبه عزیزم 

قربونت مرسی🤣🤣💗💗💗

آف تا ۲۲ تیر💔 فرهنگیان نشد دیگه آخراشه دعام کن که حداقل یه چیزی بشه دل مامان و بابامو‌ شاد کنم.
کی گفته آخه رنگی چاق نشون میده فوقش یه گن از زیر بپوش ناراحت نشو ولی لباس‌هایی که نشون دادی خیلی به ...

نه آخه می‌دونی چیه یکمم لختی هستن بدبختی ، اونجا زن و مرد هم قاطی هست 

خودم متاهلم بچه دارم ، خب 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
نه آخه می‌دونی چیه یکمم لختی هستن بدبختی ، اونجا زن و مرد هم قاطی هست  خودم متاهلم بچه دارم ، ...

اهان ولی پیشنهادم اینه اگه میتونی جاش یه کت و شلوار شیک بپوش الان واسه مراسم عقد و این چیزا خیلی ترنده

اهان ولی پیشنهادم اینه اگه میتونی جاش یه کت و شلوار شیک بپوش الان واسه مراسم عقد و این چیزا خیلی ترن ...

تو تالاره آخه کت شلوار بدرد بله برون تولد میخوره

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
تو تالاره آخه کت شلوار بدرد بله برون تولد میخوره

ولی هیچکدوم اون دوتا :(

اگه موهات روشنه برا تنوع میخوای رنگ کنی اوکیه ولی رنگ طبیعی مورو من بشخصه بیشتر دوس دارم

عزیزدلم موهام سفیده جلوش ارثی سفیدی داره وگرنه اصن دوست ندارم بزارم بخدا😭

عزیزدلم موهام سفیده جلوش ارثی سفیدی داره وگرنه اصن دوست ندارم بزارم بخدا😭

عزیزم عیب نداره پس رنگ کن .البته اگه انتخابت رنگای تیرس از شامپو رنگم میتونی استفاده کنی رنگ طبیعی به موهات میده

عزیزم عیب نداره پس رنگ کن .البته اگه انتخابت رنگای تیرس از شامپو رنگم میتونی استفاده کنی رنگ طبیعی ب ...

اصلا تا حالا موهامو رنگ نکردم شامپو زدم ولی میاد بیرون زودی