2752
2739

شوهر دوستم خیانت میکنه دوستم پیاماش رو دیده... چت هم کردن مثل اینکه رابطه هم داره با زنه، زنم متاهله بچه داره ، دوستمم بچه داره امشب دیگه شوهر دوستم امد دم خونه دوستم درو روش باز نکرد می‌گفت یه داد و هواری کرد همسایه ها درو باز کرده بودن دیگه نگاه میکردن میگه منم داد زدم گفتم برو خونه همون زنه ازت طلاق میگیرم ، نصف خونه به نام دوستمه الان مثل اینکه شوهرش رفته خونه مادر شوهر دوستم.

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمش گرم زنه ولی خیلی تخم  مرغ  داشته نترسیده 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2731
چه میکنن بانوان متاهل😑

بله والا حقم داره خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
دمش گرم زنه ولی خیلی تخم  مرغ  داشته نترسیده

قبلش با من حرف زد 

اعتماد بنفس بهش دادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلش با من حرف زد  اعتماد بنفس بهش دادم

اهان باز خیلیه نترسیده انشالله ب خیر بگذره 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت