2752
2734
عنوان

قد دختر خواهرشوهر از دختر من بلند تره چیکار کنم همه مقایسه میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 20 پست

شنا خوبه

ولی معمولا اونا ک قدشون بلندتره تو بچگی و دبستان کوتاهتر میمونن،تجربه اینو ثابت کرده بهم :)

من خودمم همین بودم،انقد همه اینو بهم میگفتن،مامانم منو برد دکتر تغذیه،بچه بودماا ولی یادمه دکتر گف قدش خوبه،مطمئن باشید از شماهم بلندتر میشه

الان 10سانت ا مامانم بلندترم:)))

شناهم میرفتم البته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ اون هم پنج سالشه هر دو هم سن هستن

خدای من آخه چه ارتباطی داره

یعنی تمام پنج ساله های عالی باید قدشون مثل دختر خواهر شوهر شما باشه

ببین از الان دخترت حساس میشه رو دختر عمه ش و تا آخر عمر مدام خودشو مقایسه می کنه بیخیال 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
از خواهر شوهرم هم قد مته شوهرش هم از شوهرم قد کوتاه تره 

قد پدر مادر تاثیر داره ، اما ممکنه بچه به عمو و خاله و...بره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731
اخ اون هم پنج سالشه هر دو هم سن هستن

پسر من تو رنج سنی خودش از همه کوچولوتره پنج و نیم سالشه حالا چیکارش دارم تا چند سال بعد لببنم درمانی میخواد یا نه ولی اوایل میگفت قدم کوتاهه منم میگفتم قد هر کسی یه جوره مثلا ببین بابا از فلانی کوتاه تره ببین مامان از فلانی بلندتره،اصلا ربطی نداره که ناراحت باشی،بچه ها خیلی حساسن نذار جلوش بگن خودتم که اصلا.