2737
2734

چون دیگه میدونم هر پسری میاد سراغم سر شرط بندی با رفیقاشه که میتونه مخمو بزنه یا نه.

یا میخواد خودشو بسنجه ببینه میتونه‌.

اینطوری میان با احساسات و قلب یکی بازی میکنن و میرن 🥲

همشون عوضین

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

با همه باشین ولی هیچوقت تاجایی که بهتون ضربه بزنه بالا نبرینش

منم همین فکر و میکردم،تا وقتی که دیدم همه اینطور نیستن

تو مکان درستش باید دنبالش بگردی استارتر 

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بارها گفتم بازم میگم پسر خوب وجود نداره

همه عوضی و لاشی

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...مرا ببوس همین حالا که زندگی دوسه نخ کام است و عمر سرفه‌ ی ‌کوتاهی..#آقای چاوشی❤️
2731
گناه داریم اخه ما🥲 میان دلو میدیم میره انقد راحت اذیت میکنن🥲

خیل بده

ادمو نابود میکنن

خوردت میکنن

اصلا حس پوچی میگری

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2740

اول اینکه بگم که من بیست سالمه و خودم خداشاهده تا حالا با هیچ دختری نبودم.

ولی راجب تو بگو که هرچقدر اون پسرای دورت بد بودن تو قطعا خیلی بدتری چون خنگی که گذاشتی همچین ادم هایی راحت باهات ارتباط بگیرن

خیل بده ادمو نابود میکنن خوردت میکنن اصلا حس پوچی میگری

از اول هدفشون اینه خودشونو بسنجن که اعتماد به نفس بگیرن بگن پس ما میتونیم مخ خوباشونم بزنیم در حدی هستیم که پا بده...بعد میرن

ولی نمیدونن چی به روز قلب دختر میاد 💔

از اول هدفشون اینه خودشونو بسنجن که اعتماد به نفس بگیرن بگن پس ما میتونیم مخ خوباشونم بزنیم در حدی ه ...

تا ابد حق

ایشالله نابود بشه اون اعتماد به نفسش

2706