2733
2739

ما هم میخوایم ما هم میخوایم😂😃

اصلا بیا و رو بسته بندی هات تخفیف برای نینی سایتی ها قائل بشو

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
ما هم میخوایم ما هم میخوایم😂😃 اصلا بیا و رو بسته بندی هات تخفیف برای نینی سایتی ها قائل بشو

@cif    

اینم میخواد به اینم بده به منم بده ما خاطره خنده دار نداریم😂

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@cif     اینم میخواد به اینم بده به منم بده ما خاطره خنده دار نداریم😂

از وقتی اکانت سیفو دیدم حس میکنم شوینده های خونمون مثل داستان اسباب بازی ها نصف شب پا میشن و حرف میزنن و راه میرن😃😂

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2731
 از وقتی اکانت سیفو دیدم حس میکنم شوینده های خونمون مثل داستان اسباب بازی ها نصف شب پا میشن و ح ...

بیا چند باری تگش کنیم جوابمو بده 😂😂😂😂

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
بیا چند باری تگش کنیم جوابمو بده 😂😂😂😂

سرش شلوغه داره سر سخت ترین لکه ها رو از بین می بره😃😂

سرش شلوغه داره سر سخت ترین لکه ها رو از بین می بره😃😂

ببین همه می دونن من چقدر کاری ام  

از وقتی اکانت سیفو دیدم حس میکنم شوینده های خونمون مثل داستان اسباب بازی ها نصف شب پا میشن و ح ...

نه تنها حرف می زنن که شبا می رن خونه رو یواشکی تمیز می کنن
پس فکر کردین چرا تو هر خونه ای سیف هست انقدر تمیزه!