2733
2734

از وقتی شنیدم رفتم تو فکر سدیدا

حالم خوب نیس، بدجوری تو فکر رفتم

ینی این از اول پسر بوده؟ اصلا ینی چی یکی برام توضیح بده 

ینی بدنش کااااملا همه چیش دختره فقط ذهنش پسرونس؟ 

یا ممکنه بدنش یه جاهاییش پسرونه باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما چیکار داری ؟حتما مشکل داشته دیگه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

اون تغییر جنسیت داده تو احساس بدی داری؟☠️😂😂یعنی از نظر ذهنی گرایش روانی از همه نظر یه پسر بوده ولی بخاطر اختلالات قبل از تولدش بدنش زنانه شده 

با تطبیق جنسیت به فرم اصلیش برمیگرده الان یه پسره

صرفا چون اندامای جنسیش زنانه بوده گفتن دختره مگرنه پسر بوده

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

من ی دوستی دارم الان ی پسر ۸ ساله داره خودش ۳۰ سالشه خیلی رفتاراش مردونه بود مدرسخ ک میرفتم صدا شو مردونه میکرد با دخترا پشت تلفن صحبت میکرد دوس دختر داش ما فک میکردیم اداس بعد چن سال فهمیدیم ن واقن روحیاتش مردونه س و ازمایشم داده بود و گف تو ازمایشام هرمونا مردونه دیده شده ارزون تغییر جنسیته

داشتن چنین دوستایی غنیمته واقعا، ترس نداره عزیز دلم😍❣️

من با یکی از دوستانم ۴ ساله دوستم و فوق العادن🥲

در عین اینکه یه تکیه گاه همیشه خوب بودن پا ب پای هم دو ساعت ونیم تلفنی حرف میزنیم و میخندیم😂💔

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙

من یه همکلاسی داشتم دوران راهنمایی ، این مدام دور بر من میپلکید ، مثلا همش دستامو لمس میکرد ، مدام بغلم میکرد ، حتی برام کادو میخرید ، ولنتاین برام کادو میاورد ، ۴ سال باهاش همکلاسی بودم 😅عطری که میزدم و بو میکرد و حتی بوسم میکرد ، موهاش پسرونه بود ، قیافش پسرونه بود ، ولی خدایی خیلی دوستم داشت😂قشنگ انگار عاشق بود ، اخر اینجوری دوستیمون قطع شد که من وسط کلاس رفتم سرویس ، اونم تو حیاط بود داشت تمرین والیبال میکرد ، میخواست بره برای مسابقات ، یهو اومد دنبالم تو دست شویی میخواست ل_ب بگیره 😂😑دعوامون شد ، بعدش دیگه کلا از اون مدرسه رفت 

دختری از آهار🦚