2733
2739

بستگی به خودتون داره سرمایتون و خلاقیتتون  هنرتون و اینکه استعداد و فرز بودنتون داره 

حداقل یه دفتری بزنید ماهی20تومن اینا 

اما اگ حرفه ای باشید بستگی به پروژه هایی که میگیرید داره صفر تا صد متراژ و  فلان

باشه تو خوبی...
بستگی به خودتون داره سرمایتون و خلاقیتتون  هنرتون و اینکه استعداد و فرز بودنتون داره  حدا ...

پس اگه کار پیدا کنه یا در واقع واسه خودش ایجاد کنه از یه پیراپزشکی هم میتونه بیشار باشه درسته؟

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به خودتون داره سرمایتون و خلاقیتتون  هنرتون و اینکه استعداد و فرز بودنتون داره  حدا ...

کسی دور و ورتون معمار هست؟درباره وضعیت زندگیشون میدونین که یه ذهنیت بهم بدین؟

2731
پس اگه کار پیدا کنه یا در واقع واسه خودش ایجاد کنه از یه پیراپزشکی هم میتونه بیشار باشه درسته؟

یا باید سرمایه زیادی بزارن تا اسم و رسم درکنن یا پارتی داشته باشن

یاهم انقدر تلاش کنن کار بزنن ،تبلیغ کنن ،کم کم معروف بشن

باشه تو خوبی...
یا باید سرمایه زیادی بزارن تا اسم و رسم درکنن یا پارتی داشته باشن یاهم انقدر تلاش کنن کار بزنن ،تبل ...

پس شدنیه

یه دنیا ممنونم🤍اگه دختر خودتون بود تشویقش میکردین سمت این رشته؟

کسی دور و ورتون معمار هست؟درباره وضعیت زندگیشون میدونین که یه ذهنیت بهم بدین؟

من خودم معماری خوندم یمدت تو دفتر دکوراسیون کار کردم بعدش ول کردم.اما همکارم الان برای خودشون دفتر زدن و پروژه میگیرن ولی خیلی تلاش کردن واقعا من شاهد زحمتاش بودم چند سال تلاش کرد .از پروژه دانشجویی بگیر تا با حقوق چندرغاز دفاتر مهندسی

باشه تو خوبی...
من خودم معماری خوندم یمدت تو دفتر دکوراسیون کار کردم بعدش ول کردم.اما همکارم الان برای خودشون دفتر ز ...

ممنون که تجربه هاتونو درمیون گذاشتین برام🤍

پس شدنیه یه دنیا ممنونم🤍اگه دختر خودتون بود تشویقش میکردین سمت این رشته؟

اگه علاقه داشته باشه بکاری راهنماییش میکردم همونکارو ادامه بده .

فقط باید علاقه داشت اولش هر گاری سختی و خاک خوری داره 

اگر میخواین معمار موفقی بشین ،کتابای مختلف هست 

نرم افزار تریدی،اتوکد،ری وی، اسکیچاپ همشونو یادبگیرید در حد حرفه ای حداقل یکیشونو درخد حرفه ای باشید بقیه اشون معمولی 

تبلیغات و کار دانشجویی بگیرید

باشه تو خوبی...
اگه علاقه داشته باشه بکاری راهنماییش میکردم همونکارو ادامه بده . فقط باید علاقه داشت اولش هر گاری س ...

یک دنیا ممنون🤍خدا بهتون شادی و سلامتی و برکت بده✨️

برای مهاجرت رشته خوبیه چون خارج از کشور مهندسی اولویته ولی ایزان نه ایران اولویت پزشکیا و پیراها هستن

باشه تو خوبی...
برای مهاجرت رشته خوبیه چون خارج از کشور مهندسی اولویته ولی ایزان نه ایران اولویت پزشکیا و پیراها هست ...

حالا که هستین یه سوال دیگه

بین مهندسی معماری و معماری داخلی به نطرتون انتخاب کدوم بهتره؟ با توجه به اینکه معماری داخلی ریاضیاتش کمتر و تخصصی تره ولی ۲ سالم مدت تحصیلش بیشترا 

حالا که هستین یه سوال دیگه بین مهندسی معماری و معماری داخلی به نطرتون انتخاب کدوم بهتره؟ با توجه به ...

شما معماری میخونید 

تو فوق لیسانس شاخه اشو انتخاب میکنید 

بنظرم معماری ،داخلی هم در طول دوران تحصیل یادمیکیرید

باشه تو خوبی...
شما معماری میخونید  تو فوق لیسانس شاخه اشو انتخاب میکنید  بنظرم معماری ،داخلی هم در طول ...

نه پیوستست

معماری 

معماری داخلی

طراحی داخلی که فکر کنم اصلا مهندسی هم حساب نمیشه

قبلا نمیدونم چطوری بوده ولی تحقیق که کردم الان این سه تا رشته رو میشه انتخاب کرد