2752
2739
عنوان

فردا میخوام برم مدرسه...

113 بازدید | 4 پست

یازدهمم امروز نرفتم چون مریض بودم دیشب با خاستگارم(فامیل همکلاسیم)که یه هفته بود با هم آشنا شده بودیم به هم زدم خیییلی پولدار بود تا همون دیشب مهربون و عاشق بود و گفت با خانوادم صحبت کردم قراره بیان خاستگاری بعد یهو دیدم رنگ عوض کرد هنوز هیچی نشده بود خودشو از خانواده من برتر میدونست چون پولدار بود انتظار داشت بی چشم و چرا قبولش کنیم منم دیدم روی واقعیش اینجوری دلیل رد کردنمو گفتم و بلاکش کردم حتی نزاشتم جوابمو بده چون اعضای خانوادم(دامادمون) رو چون پولدار بود تحقیر کرده بود میگفت وقتی اینو قبول کردن منو میزارن رو سرشون.

اگه همکلاسیم فردا اومده باشه بگه چرا اینجوری کردی مگه نگفتی اگه بیاد خاستگاری باهاش ازدواج میکنی جوابشو چی بدم؟بگم تا اونموقع پسره دورو بوده و فکر کردم آدم خوبیه؟راستش هم بخواین من واقعا نمیخواستم ازدواج کنم فکر کردم دارن ایسگام میکنن یهو همه چی جدی شد همکلاسیم خیلی پاپیچ شده بود اصلا من بخوامم که غلط اضافه بکنم بخوام مامانم نمیزاره زود ازدواج کنم اونم تو ۴ ماه!!پسره میگفت تورو تو ۴ ماه باید به من بدن تا بریم کشور دیگه زندگی کنیم(مهاجرت کنیم)اگرم خانواده من اجازه ندادن و بخاطر پولداری کسر شانشون شد با ازدواجمون بیا فرار کنیم بریم دبی بعد بریم آمریکا(پسره خیلی اعتماد به نفسش بالا بود و یه چی زده بود انگار اسکل بود)😂🤣

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه دبیرستانی واسطیه ازدواج شده برات؟! بی خیاال😶

بخدا دهن خودمم وا موند تو این یه هفته هم با زور همکلاسیم با این خاستگار رل زده بود اصلا یه قاشق غذا از دهنم پایین نمیرفت و اولین رلم بود فکر کردم دارن ایسگام میکنن من اصلا جدی نگرفته بودم قضیه رو

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
2731