2733
2739
عنوان

درد شکمی بخصوص در تخمدان راست

66 بازدید | 8 پست

خانوما تورو خدا کمکم کنید

من از وقتی امپول آزاد سازی تخمک(اچ سی جی)زدم دارم از درد به خودم میپیچم الا پنج روز گذشته هی داره بدتر میشه دیگه دارم از درد تخمدان راستمو لگنمو شکمم میمیرم کسی هست بدونه از چیهیا تجربشو داشتین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادیه گلم گرم نگه دار خودتو من یک هفته تمام داغون بودم چپ وراستم درد لگنم درد تانوک اتگشتم تیر میکشی ...

الهی فدات شم جواب دادی خانومی کردی میشه بدونم باردار شدی یانه منم تا تکه انگاشم از درد بی حسه میترسم باز باردار نشم 

2731
عادیه گلم گرم نگه دار خودتو من یک هفته تمام داغون بودم چپ وراستم درد لگنم درد تانوک اتگشتم تیر میکشی ...

من چند ماه پیش پسرم پنج ماهه مرده به دنیا اومد از اون موقع داغون شدم اگه باردار نباشم دیگه قلبم مبارکه🥺

الهی فدات شم جواب دادی خانومی کردی میشه بدونم باردار شدی یانه منم تا تکه انگاشم از درد بی حسه میترسم ...

والا گلم من حدود ۶ماه تواقدامم خداروشکر منو همسرم ههیچ مشکلی نداریم اما متاسفانه باردار نشدم این. ماه از سوم دونوعقرص به نسخه پزشک مصرف میکنم دوره اول قرصام از سوم پزیود تا ۱۰روز بود الان حدود ۶شب از۱۶ پریوو دوز دوم قرصارو میخورم اولیو که خوردم جون میکندم بخدا از درد لگنم مثانم سمتوچپو راست درد کمر یهو درد میزد تو لگن باسن تا نوک پام سنو دادم گفت تخمکان فعال وازادان برا همین درد داری الان باز دارم مصرف میکنم نمیدونم اما اگرخدا لطف کنخ این ماه معجزشو نشون بده باردار شم یه عمرمدیونشم اخه دکترم گفت بامصرف این قرصا امکان داره باردار شی

من چند ماه پیش پسرم پنج ماهه مرده به دنیا اومد از اون موقع داغون شدم اگه باردار نباشم دیگه قلبم مبار ...

الهی بگردم برا دلت برااون فرشته کمی بخودن به بدنت ارامش واستراحت بده انشالله واسه دومی صحیح وسلامت

الهی بگردم برا دلت برااون فرشته کمی بخودت به بدنت ارامش واستراحت بده انشالله واسه دومی صحیح وسلامت

مرسی گلم ممنونتم با حرفات بهم آرامش دادی ایشالله خبر بارداریتو بشنومو خوشحال شم

2740