2752
2734
عنوان

خارش و سوزش در بارداری

88 بازدید | 21 پست

سلام هفته ۳۰ هستم.سوزش گرفتم و ببخشید دونقطه سفید توی لابیام دیدم،فردا میرم دکتر .

معاینه میکنه واسه فهمیدن عفونت یا آزمایش؟

ب امید رسیدن ب هدفم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والابه خدا اگه اشتباه نکنم دوروزپیش بودم هنوز عکسش توی گالریم هست😂😂

حالا تو چرا شات گرفتی😐

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

معاینه می‌کنه اگه چیزی باشه آزمایش می‌نویسه نگران نباش تو بارداری این موارد زیاد پیش میاد 

من صبح ها قبل ساعت یازده شربت کم شیرین خاکشیر می خوردم  یه مدت ادامه دادم کلا این علائم برطرف شد 

معاینه می‌کنه اگه چیزی باشه آزمایش می‌نویسه نگران نباش تو بارداری این موارد زیاد پیش میاد  من ...

واسه چی اخه اینطودی میشه من لباس زیر نمیپوشم و هرروزم‌حمومم

ب امید رسیدن ب هدفم.  
🥲🥲🥲😂

من ۲۰ هفته هستم اینجوری ام

خیلی هم درد میکنه کلا واژنم قسمتهای بیرونیش همین لابیا

برا سوزش بهم پماد داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
من ۲۰ هفته هستم اینجوری ام خیلی هم درد میکنه کلا واژنم قسمتهای بیرونیش همین لابیا برا سوزش بهم پما ...

وای منم‌حس میکنم‌ورم‌کرده اصن....معاینت‌کرد؟

ب امید رسیدن ب هدفم.  
وای منم‌حس میکنم‌ورم‌کرده اصن....معاینت‌کرد؟

نه همینکه به دکترم گفتم گفت طبیعیه

پماد یکیش ان ان بود اون یکی نمیدونم اسمش یادم رفته الام پیشم نیس انگار کلومازول یه همچین اسمیه..

گفت با احتیاط بزن وارد واژنت نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40