2737
2739

از داریوش ارجمند و کل کسانی که به ارجمند ها مربوط میشن متنفرم

یعنی یه حرفایی درباره خانوما میزنه که دلم میخواد تیکه تیکه اش کنم

اسم خودشو گذاشته هنرمند🙄🙄

کاش بجا این آدم با همچین طرز فکری یه آدم به دنیا میومد که لااقل به درد بخوره😐😐

شما از کی بدتون میاد؟؟

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ✨💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کامران تفتی  ازش خوشم میاد یه جوری هست

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

نفیسه روشن 

رضا گلزار  

نیوشاضیغمی

ملیکا شریفی نیا و...

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740

گلزار

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
چیگفته

کلا طرز فکراش اینجوریه که زن باید بشونه تو خونه و بچه بیاره و بعدشم بمیره

یه ویدیو ازش دیدم و میگفت زن نباید ورزش کنه🙄🙄🙄🙄

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ✨💗

قدیمیه دیگه افکارش تو همون محیطی که توش بزرگ شده مونده کسی هم حرفاشو جدی نمیگیره حتی بچه هاشم به نظر خیلی ادمای بی ازاری میان اصلا بهشون نمیخوره تفکرشون مثل باباشون باشه

واقعا از خدا میخوام سنم که زیاد شد طرز فکرام نسلای بعدیمو اذیت نکنه یا اصلا دخالتی نکنم

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

من از اون کاربر و امثال اون کاربری بدم میاد که مشکلشو مطرح کرده و همفکری خواسته بعد از هر ۱۰ نفر که کامنت گذاشتن براش به ۸ نفرشون گفته ایشالا سرت بیاد تا بفهمی و تو نفهم و بچه ای هنوز و حتما باید بدتر از من سرت بیاد تا بفهمی😐چرا؟دلیلش این نیست کامنتها باب طبع شون نبوده دلیلش ضعف و عدم اعصابه خب درمان نیاز دارید چرا میاید تو سایت 

Trust your gut🌊🌌🌠
2706