2752
2734
عنوان

چقدر متنفرم از این آدم+بیاین حرصاتون رو خالی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون که دیوونه ست یه ادم ب‌شدت دیگتاتور و عقب افتاده خدا ب خونوادش رحم کنه چی میکشن از دستش

والا بخدا

ولی فوتبال همه چیز منه                                        دوستان کاربری دست دونفره
دقیقا اون جا که می‌گفت زن نباید بره بدنسازی و وزنه بزنه ازش متنفر شدم

دقیقااا منم از اونجا

وگرنه دوسش داشتم

ولی فوتبال همه چیز منه                                        دوستان کاربری دست دونفره
نظرشو میگه هر کس یه نظری داره توهینی نکردن به خانمها اقای داریوش ارجمند گفتند بعضی ورزشها رو برای خا ...

توهین کرده

وقتی میگه زن نباید ورزش کنه وگرنه رحم و تخمدان براش نمیمونه یعنی توهین کرده

اگه این نپسنده دیگه دخترا نباید ورزش کنن؟؟

من گفتم از کی بدتون میاد😂

منم نوشتم بدم میاد اشتباه تایپی 😂

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
نظرشو میگه هر کس یه نظری داره توهینی نکردن به خانمها اقای داریوش ارجمند گفتند بعضی ورزشها رو برای خا ...

نظرشو فقط میتونه درباره خودش بده مگه به پسند اونه جلو انتن دختر وزنه بردارمونو مسخره میکنه 

هرچند خدا میدونه چقدر هیت خورد تو برنامه شهاب حسینی داشت سعی میکرد یه جوری جمع کنه اون حرفشو

من که گذاشتم پای قدیمی بودنش 

نمیشه ازش توقع داشت با فرهنگ ۲۰۲۴ تفکراتشو تغییر بده

به اینجور ادما میشه فقط کاری نداشت و بی تفاوت رد شد

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
قدیمیه دیگه افکارش تو همون محیطی که توش بزرگ شده مونده کسی هم حرفاشو جدی نمیگیره حتی بچه هاشم به نظر ...

ولی واقعا خیلی حرفاش توهین کننده و زشت بود

آهااا😂😂منم زیاد ازش خوشم نمیاد

چهره ش یکم رومخمه

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
خوب خیلیها این مشکل واسشون پیش میاد واسه اقایون هم پیش میاد من توهینی نمیبینم

والا ما که هرچی خانومای ورزشکار و بدنساز دور و برون داریم خداروشکر واسشون مشکلی پیش نیومده و کاملاا سالمن

این حرفا فقط میتونه از دهن کسی بیرون بیاد که ذهنش مرضه