2737
2739

من یه عکس بچه سیاهپوست و از رو کتاب مطاعات فرستادم گروه.  داشتم مطالعات میپرسیدم از پسرم

یهو ی اعضای گروهمون نوشت. فک کردم عکس بچگی شوهرتو فرستادی

شوهرم حالا اونجوری نیستا😑

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

وای ببخشید خندم گرفت 🤣🤣🤣

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی محلی بهتره عزیزم 

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2731
وای ببخشید خندم گرفت 🤣🤣🤣

خودمم 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

باید ی جوری رفتار کنی ک اونا فکر نکنن میتونن با این موضوع بچزونت

من شوهرم سبزس هعی برمیگشتن زر مفت میزدن منم همیشه میگم مرد فقط سبزه اصلا شوهرم مرد ابده اله منه دیگه همه دهناشونو بستن

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
الان یعنی بچه سیاه پوست زشته یا خوشگل ؟

بخاطر زشتی اینا نفرستادم. عکس یهویی از صفحه مطالعات فرستادم بچه افتاد 

2740
بخاطر زشتی اینا نفرستادم. عکس یهویی از صفحه مطالعات فرستادم بچه افتاد 

چرا بهتون بر خورد عزیزم ، ناراحتی نداره بهترین کار بی تفاوتیه 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
باید ی جوری رفتار کنی ک اونا فکر نکنن میتونن با این موضوع بچزونت من شوهرم سبزس هعی برمیگشتن زر مفت ...

ب شوخی میگن.  چی بگم یعنی

چرا بهتون بر خورد عزیزم ، ناراحتی نداره بهترین کار بی تفاوتیه 

نناراحت نشدم گلم. اخه شوهرم اون شکلی نیس ک😂

ب شوخی میگن.  چی بگم یعنی

از شوهرت حمایت کن بگو شوهرم اتفاقا خیلی قشنگه و ب دل میشینه چهرش و رنگ پوستش

ببینن حساسی و هعی جبهه میکیری بدتر میکنن

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
الان میخوای بهشون ثابت کنی که شوهرت چه شکلیه؟

ن میخام عین خودش جواب بدم