2752
2734
من حس میکنم چون حرفامو نمیتونم به کسی بگم به همسرمم نگم و ازدواج جور نشه و دعوا خودشون شمارو   ...

من همسرم برونگراست من خودم ازش یاد گرفتم

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
من همسرم برونگراست من خودم ازش یاد گرفتم

راحت بروز میدین احساسات وحرفاتونو؟

آیا ادم به مشکل برخواهدخورد؟

من شدید درونگرام . 4ساله بارفیقم دوستم 1بار نشده کلا حالمو بهش بگم همش طفره میرم. یاجواب نمیدم یاالکی میگم ممنون 

ولی یه غوغایی هست که اگه روزی برملا شه دیگه....

حرف نمیزنم،ساکتم وآروم وقتیم زیاد فکرمیکنم میزنه قفس سینم دردمیگیره یاسردرد

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راحت بروز میدین احساسات وحرفاتونو؟ آیا ادم به مشکل برخواهدخورد؟ من شدید درونگرام . 4ساله بارفیقم د ...

نه بابا قبلش کلی با خودم حرف میزنم بعدا میگم ولی خیلی بهتر شدم 

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
نه بابا قبلش کلی با خودم حرف میزنم بعدا میگم ولی خیلی بهتر شدم 

من اینم نمیتونم

بدبختی😓😪

فوقش یا طلاقم میده یا دعوا یا سازش 

من که نمیتونم دردمو بگم اونقد توخودم حرف میزنم تو سرم  که میگم وای از سردرد مردم

فکرپریشان

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏