2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان جدول را دیدم ... تیم دوم پرسپولیس هست با اختلاف ۱ امتیاز ...سه تا بازی مونده  امید نداشت ...

اتفاقا داوریا همش به نفع استقلاله

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2731
بله وقتی  ۱۱نفره میره دفاع  استقلال ترسو بازی میکن سر دربی جتی همکارهای خود استقلال گفتن ق ...

هر چی داورها بهتون امتیاز دادن باز عفب موندید استقلال امسال بخاطر سقف بوجه که گذاشتن ضعیف ترین یارگیری رو داشت ولی پرسپولیس و سپاهان با هم بریز و بپاش باز پایین موندن

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

استقلالیا خدایی اونقدر حسودن که نگو. 😁

به همه تیما حسادت میکنن، همیشه هم میگن ما مظلومیم نخواستن قهرمان بشیم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
طرفدار استقلال بودن واقعا هنر میخواد که 90دقیقه بازی رو ببینی و حالت بهم نخوره😂🤮

🤣👍

الان جدول را دیدم ... تیم دوم پرسپولیس هست با اختلاف ۱ امتیاز ...سه تا بازی مونده  امید نداشت ...

امشب مشخص شد

گلتونم که اصلا درست نبود و کرنر نبود

اینو دیگه شماها نگین دیگهه😂😂

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
2706