2733
2734

از پسر همسایه خواستم بیاد خواستگاریم ول توقع نداشته باشه براش چایی بریزم چون آب جوش میریزه روم😎😎😎😎😒

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

کاربامزه نکردم ولی قالی بافتیم زودی هم فروش رفت. کلیه درد شدید هم داشتم اما نشستم کمک کردم با اون درد به شوق دیدار حرم. قسمت شد برای بار اول برم حرم امام رضا. بماند کلا خاطره بد شد برام مشهد

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبار با شوهرم بیرون بودیم اومد تغییر مسیر بده خورد به یه خانومی اشتباهی بچه خانومه اخم کرد گفت بی ادددف 😁😆😅🤣 من غش کردم 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731

ی جوجه کبوتر پیدا کردیم ..گذاشتم پیش آبجیم 

گفتم بزرگش کن .....دختر داداشم اومده جوجه رو برداشته برده تو حموم شسته هورده لاکم زده بود واسش 😐😐😐

جوجه بیچاره سقط شد ...مرد 😂😂😂😕😕نمیدونستم کلم کنم تو دیوار یا بخندم ...۷ سالشه ..میگم چرا این کارو کردی 

گفت جوجه بو میداد😑

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
چندسالت بود؟😆

۵ 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

۴ سالش بود رفتیم بازار ی مانکن دختر هم قد خودش بغل کرد فرار کرد🤣🤣

یا وقتی میدید ناراحتم بغلم میکرد میگفت درکت میکنم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

ی سری دخترخالمو اومدم ببرم دست شویی بعد گفت مامانم گفته زشته شلوارمو در نمیارم منم گفتم من چشام ضعیفه نمیبینم ک اونم برداشت گفت خداروشکر ک چشات ضعیفه بعد شلوارشو کشید پایین 😂😂

۵ سالش بود