2752
2739

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده تنها راه انتقالش رابطه ی جنسیه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو محیط عمر بسیار کوتاهی داره بنابراین انتقالش غیر از آمیزش صفره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
تو محیط عمر بسیار کوتاهی داره بنابراین انتقالش غیر از آمیزش صفره

یعنی بهم خیانت کرده؟آخه اول رو بدنش بود حالا هم رو بدن من دراومده امروز رفتم دکتر زنان گفت زگیل روحیم داغونه

یعنی بهم خیانت کرده؟آخه اول رو بدنش بود حالا هم رو بدن من دراومده امروز رفتم دکتر زنان گفت زگیل روحی ...

نه میتونه مال قبل ازدواجتون باشه. ویروسش کمون طولانی داره که بستگی به قدرت سیستم ایمنی اون آدم داره. 

اصلا شایدم اون از تو گرفته. اصلا دلیل نمیشه هرکی زودتر علائم نشون داد ناقل بوده که. 

ممکنه اول تو داشتی ولی بی علامت بودی، به اون دادی و چون بدنش ضعیف بوده علائم داده، بعدم خودت ضعیف شدی و زگیلا ظاهر شدن.

سناریوهاش زیاده در کل...

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد