2733
2734
عنوان

آرزومه قبل بابام بمیرم

266 بازدید | 13 پست

پدرم واقعا فرشته هست با این که مادرم خیلی خوار میکرد اذیت میکرد من و و العان به خاطرش افسردگی ولی اگه نکردم به خاطر زحمت هایس هست که پدرم کشید

امیدوارم قبل خانوادم بمیرم

واقعا نمیتونم تحمل کنم😭

تنها چیزی که باعث شد تو افسردگی تحمل کنم خدا اهل بیت و بعد پدرم بود 

همیشه دستاشو می‌بوسم 

ازش تشکر میکنم 

امیدوارم قبل اون بمیرم

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایشالا سال های سال بخوبی و خوشی زندگی کنین در کنار خانواده

فدات

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

من قبل مادرم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اینجوری که بابات داغون میشه میدونی مرگ فرزند چقدر سخته مخصوصا که بابات میگی خیلی خوبه

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2740
منم قدیم میخواد قبل خانوادم بمیرم امااا یه پسر یکساله دارم . میگم من نباشم بچم چی میشع؟؟؟؟😰😰

اره اونم هست ولی سخته امیدوارم پدرم ۱۰۰ سال عمر کن من ۶۰ سالگی بمیرم

منم همیشه میگفتم خدایا من قبل از مادرم بمیرم اما خدا گوش نداد😭😭۳ ساله مامانم پیشم نیست 

خدا گفته به هیچ کس جز خودم نباید دلبسته و وابسته باشی 

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔
منم همیشه میگفتم خدایا من قبل از مادرم بمیرم اما خدا گوش نداد😭😭۳ ساله مامانم پیشم نیست  خدا ...

😭😭😭😭

اینطور نگو خدا دقیقا همون چیزی که میخوای بهت میده خوب و بدم فرق نداره وقتی به همچنین چیزی فکر می‌کنی یعنی دور از جون بابات همینو میخوای که بابات نباشه

به جاش به این فکر کن که کنار هم عمر طولانی و شاد و سلامت داشته باشید

عزیزم چقد تو خوبی عمر همتون بلند و با عزت❤️

فدات شم نه بابا زیادم خوب نیستم😭