2733
2734

اگه کسی که دوسش دارین بهتون فحش بده و بی احترامی کنه اونم خیلی زیاد

و علاقه ای نداشته باشه با شما چت کنه و... 

چیکار میکنین 

میدونم میگین کات ولی چطوری کات کنیم که دیگه برنگردیم خیلی احساساتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان بهتون راهکار هم بدم شما انجام نمیدین  

نمیتونید چون هنوز ظرفیت تحقیر شدنتون تکمیل نشده 

در زمان خودش خودتون رها میکنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

من خودم خیلی احساساتی بودم و نمیتونستم با ادم سمی که باش بودم کات کنم

اون اواخر گریه میکردمو به خدا میگفتم خدایا من دلشو ندارم ولش کنم ولی میدونم باهاش بدبخت میشم خودت نجاتم بده یه کاری کن اون بره من نمیتونم ولش کنم

و همینطورم شد

اون رفت و بعدش تا ۱ سال من کلی اشک ریختم اما الان خیلی حالم خوبه و خوشحالم که رفت از زندگیم و هروقت یادم میفته هزاران بار خداروشکر میکنم و میگم لیاقت من بیشتر از اون بود و واقعا اگه خودش نمیرفت من با کمتر از لیاقتم ازدواج میکردم و خوشبختی واقعی رو نمیچشیدم❤️

اره

ببین

ادما میرن و میان

وابسته نشو اصلا اگه شدی رهاش کن وقتی نمیخواد یعنی نمیخواد 

من خیلی مورد مشابه دیدم از رابطه یکطرفه و به هیچ جا نمیرسه فقط خودت رو سرگرم کن بهش فکر نکن دنبال و پیگیر کاراش نباش 

من براش کم بودم رفت با عبدالله ابن زیاد ((:
2706