2733
2739

سلام دوستان وقت بخیر

من چندین ساله درگیر جوش زیر پوستی هستم 

آنقدر پول پاکسازی و لایه بردار و تونر و انواع کرم ها دادم 

که حد و حساب نداره...و همیشه پوستم انگار یه لایه چربی روش بود...

خلاصه چند هفته پیش یه دستگاه میکرودرم خانگی در دی جی کالا دیدم ...دو دل بودم ولی بهرحال چون قیمتی نداشت سفارش دادم ...۲۸۳ تومن خودش بود با پول پستش شد ۳۳۴ تومن ینی پول یکبار پاکسازی هم نشد...

من تحویل گرفتم ولی اولش خورد تو ذوقم..چون روشن نشد و کار نکرد و زنگ زدم و خواستم مرجوع کنم..یه لحظه دوباره با شارژر گوشی سامسونگ امتحانش کردم و روشن شد و کار کرد...ینی شارژر خودش بدرد نخورد...

ولی نگم براتون عین جاروبرقی پوست و پاکسازی کرد هر چی چربی بود کشید بیرون پوستم سبک شد بعدش تونر زدم و بعدش آبرسان و بقیه داستان ها...قبلش هم حتما پوست رو بخور بدین ..اتفاقا دستگاه بخور جیبی هم در دی جی کالا موجود هست ...

خیلی از خریدش راضیم من هر بار آرایش کنم نیاز ب پاکسازی دارم واقعا در توانم دیگه نبود برم برای پاکسازی هر بار ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزینه کنم...

دوستان بازم تحقیق کنید بعد بخرید...

اینم عکسش با ۵ تا سر متفاوت برای جوش ها سر سیاه هم سرکی جدا داره ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منی که کلا صورتم میریزه بیرون هم فایده داره؟

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

چجوری ازش استفاده میکنی عزیزم چند وقت یکبار؟

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
نمیدونم والا  پاکسازی میری؟  من پاکسازی چون میرم اینو خریدم

یکی دو بار رفتم 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740