2733
2734
عنوان

شماهم اینطوری هستید ؟

134 بازدید | 5 پست

من قبلا مثلا از دوسال پیش به قبل خیلی راحت تر و ریلکس تر بودم ،  خیلی راحت میتونستم وارد جمع های مختلف یا وارد جاهای شلوغ بشم ، زود ارتباط میگرفتم با همه ، اما الان دوسالی میشه که جاهای شلوغ خیلی استرس میگیرم ، هول میشم ، اعتماد بنفسم میاد پایین ، مثلا الان تازه محل کارمو تغییر دادم ، محل کار قبلیم خیلی راحت بودم چون کلا ۳ نفر بودیم ، اما الان جایی ام که بالای ۲۰ نفر هستن و مکان پر رفت و امدیه ، بین همکارام خیلی معذبم ، نمیدونم شایدم چون تازه رفتم هنوز جا نیوفتادم ، اما کلا اینجوری هستید شماهم که تو جمع هول بشید ؟؟ من یهو گوشه گیر میشم 🥲اما بقیه ی جاها خیلی اعتمادبنفسم بالاست ، نمیدونم شاید بخاطر اینه که تازه رفتم 

دختری از آهار🦚

من اخلاقم 

رفتارم 

شخصیتم 

همه چیم از ۳ سال پیش کلا عوض شده 🤐

اولا همه رو دوس داشتم با همه بازی می‌کردم بچه ها عاشقم بودن ولی هیچ کس به من محل نمیذاشت 

الانم همه میگن خیلی دختر خوبیم ولی دیگه اون قبلی نیستم کسی رو دوس ندارم و تو جمع نمیرم باعث شون اعتماد به نفسم بیاد پایین و...

اینجوری خوشحال ترم 

الان قدرمو بیشتر میدونن 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  

من قبلا اینطور بودم ولی خداروشکر الان خیلی بهترم راحتر از قبل ارتباط میگیرم 

أللَّھُـمَ‌؏َـجِّـلْ‌‌لِوَلیِڪْ‌‌ألْـفَـرَج🌱🤍  /  آرامش است؛ عاقبت اضطراب ها:)✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اخلاقم  رفتارم  شخصیتم  همه چیم از ۳ سال پیش کلا عوض شده 🤐 اولا همه رو دوس دا ...

منم همینجوریم ، تو محل کارم واسه اینکه انگیزه بگیرم و حالم گرفته نشه ، مدام به جیزایی که دوسدارم فکر میکنم ، باعث میشه ارامش بگیرم ، اصلا نمیتونم جمع و تحمل کنم 

دختری از آهار🦚
2731
من قبلا اینطور بودم ولی خداروشکر الان خیلی بهترم راحتر از قبل ارتباط میگیرم 

خداروشکر ، من ک نمیدونم چطوری یکم خودمو کنترل کنم انقد هول نشم 

دختری از آهار🦚
منم همینجوریم ، تو محل کارم واسه اینکه انگیزه بگیرم و حالم گرفته نشه ، مدام به جیزایی که دوسدارم فکر ...

تو جمع نباشی بهتره 

وقتی تنهایی یا حتی تو محل کار بی کار موندی برو نت مقاله بخون 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵