2752
2739
عنوان

بیاین انگیزه بدین ۳ گیلو لاغرشم

130 بازدید | 16 پست

خدایا چرا انگیزه ندارم. ۳ کیلو رو میشه تو یه ماه اب کرد. اصلا نمیتونم یکم گرسنگی رو تحمل کنم

اصلا غذاهای خیلی و چرب و شیرین و ... نمیخورم

پرخوریم نمیکنم ولی یکم شکم پهلو دارم

ورزشم هفته ای سه تا نیم ساعت میکنم 

خدایا گمک کن

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

خیلی راحته

نمیخوادگرسنگی بکشی

هم گرسنه شدی۲قاشق بخور

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین هروز ورزش کن هروقت وقت داشتی قبل غذا هم اب بخور سعی کن سبزیجات بخوری و اگه دیدی داری زیاد روی میکنی ول کن اون غذای کوفتی رو چون فرم بدنتو خراب میکنه. من تو ی هفته 3 کیلو لاغر شدم نمیدونم چطور تو 1 ماه میخوای 3 کیلو لاغر بشی. البته من بعدش مریض شدم. میتونم بپرسم چند کیلویی؟ 

2731

ببین اگه سه کیلو رو کم نکردی  سه کیلو هم اضافه میکنی بعد مجبوری شیش کیلو کم کنی ها 

بیا این هم انگیزه🧑‍🦯🧑‍🦯🧑‍🦯

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
ببین هروز ورزش کن هروقت وقت داشتی قبل غذا هم اب بخور سعی کن سبزیجات بخوری و اگه دیدی داری زیاد روی م ...

۶۳

ببین هروز ورزش کن هروقت وقت داشتی قبل غذا هم اب بخور سعی کن سبزیجات بخوری و اگه دیدی داری زیاد روی م ...

همیشه اندازه غذا میخورم. شکم پر و ..نیستم ولی خب سیر میشم اون دو قاشقی که نباید بخورم تا سیر شیمو نمیتونم قطع کنم. یکم گشنم بشه تن و بدنم میلرزه

قبل غذا اب بخور

کلا اب خیلی میخورم. سبزیجاتم خیلی میخورم. من باید دوتا قاشق تا سیرشم رو نخورم. اونو نمیتونم.

گشنم بشه بابامو نمیشناسم

کلا اب خیلی میخورم. سبزیجاتم خیلی میخورم. من باید دوتا قاشق تا سیرشم رو نخورم. اونو نمیتونم. گشنم ب ...

سه روز یبار برنج بخور وقتی خیلی خیلی گشنت شد برو خیار یا کاهو بخور یا سالاد درست کن بخور