2733
2734

اگه اومدی بگو حست درموردم چیه

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

مهربونا میشهه یه صلوات به نیت دلم بفرستین☺️❤️

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اومدن منم لایک کنینن

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731
من فک میکنم حدود ۲۰ سالته قد و وزنت متوسط با پوست سفید...و کمی درونگرا...درسته؟

آره درونگرام حست میگه من معلم میشم امسال؟

و اینکه بنایی میکنیم خونمون چند ماهه دیگه؟

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
دختری زبون باز و با سیاست🥰😂

نتها چیزی که ندارم همین زبون بازیه😂😂😂

من فک میکنم حدود ۲۰ سالته قد و وزنت متوسط با پوست سفید...و کمی درونگرا...درسته؟

درمورد من چی حس میکنی🥲

اولی مرددم ولی دومی اره

نظرت درمورد پسره علی چیه ؟ 

ازدواج من چجوری میشه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه