2752
2739
عنوان

سمی ترین فامیل ما ...😂بیاین لطفا

123 بازدید | 4 پست

دوستان یکی از آشناهای ما که (فامیل درجه سوم هستش)

و خب منم همیشه میبینمش خیلی دوسش دارم ولی خب وقتی بزرگ که شده فهمیدم اخلاقش اصلا خوب نیست بی اندازه نصیحت میکنه که به در د...میخوره 

حالا اینا بماند 

این وقتی مثلا من بگم همه بهم میگن اندامت خوبه دهنشو کج میکنه اینا همه چیش با منه وقتی کار داره زنگ میزنه منم همیشه احترامش نگه داشتم تولدشو استوری میکنم کادو میخرم با خودمون می‌بریم مسافرت تا حالا هیچی نگفتیم بهش ولی اون باز اونایی رو که بهش توهین میکنن رو میدونه و به اونا احترام میذاره حتی یبار نشده تولدمو تبریک بگه 

ایشون به ماه تولد و گروه خونی و اسم و دهه اینا پز میده مثلا میگه متولدین فلان ما (ماه خودش) مهربونن کلا میندازه حتی یه سری گفت اونایی که گروه خونی A دارن بهترینن 🤨

چه ربطی به گروه خونی داره آخه 

من که ۱۷ سالمه تا حالا هیچی نگفتم بهش چون اصلا به من ربطی نداره اینم که ساکتم هم تاثیر داره ها😂

ولی الان دیگه شورشو درآورده بریم خونشون میگه سرم درد میکنه چشم خوردم هر سری توی هر مراسمی 

بعد که ما مثلا بگیم فلانی میگفت چه موهای خوشگلی داری دهن کجی میکنه بهمون 

یه جواب بگین من به این بگم وقتی یه نفر من از من تعریف میکنه و اون این کار رو میکنه 

و اینکه ما این همه خوبی کردیم پشت سر ما کل چیز گفت ولی اونی کا از خونش انداختش بیرون اونا میبره مسافرت اینا یه چی هم بگین به این مورد بگم 

نگین ولش کن دیگه نمیشه تحملش کرد بدبختی داشتنی ما رو میدونه تو خوشی هاش نه 

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  

تو چرا حالا انقدر جلوش از خودت تعریف میکنی؟

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
تو چرا حالا انقدر جلوش از خودت تعریف میکنی؟

کاش تعریف میکردم

بقیه میگن عزیزم اونم ....

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش تعریف میکردم بقیه میگن عزیزم اونم ....

بقیه که جلو اون نمیگن 

خودت داری میگی خودم بهش میگم

اصلا لازم نیست گفتن این حرفا

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
بقیه که جلو اون نمیگن  خودت داری میگی خودم بهش میگم اصلا لازم نیست گفتن این حرفا

مثلا من لباس پوشیدم گفت اصلا بهت نمیاد و اندامت خوب نیست 

منم گفتم ولی همه میگن این لباس بهت میاد و اندامت خوبه 

این فرد باعث شد اعتماد به نفس من کلی بیاد پایین 

م هیچوقت پیش کسی پز ندارم