2752
2739
عنوان

بنظرتون حراست میخوادتم؟😭

136 بازدید | 10 پست

من امروز تو کلاس با دوس پسرم کنارهم نشسته بودیم

بعد این بیشور ازاول تا اخر کلاس مسخره بازی میکردو حرف میزد‌ منم اولاش جواب میدادم و میخندیدم ولی دیگ انقد شورشو دراوزد عصبی شدم درحدی ک اعصابمو خورد کرده بود بهش بلند گفتم ببند دهنتو دیگ

هی هم سرشو میاورد نزدیکم حرف میزد

خلاصه خیلی ضایع

هم من هم اون جفتمون خیلی مرکز توجهیم و میدونم خیلیا نگامون میکردن 

میترسم از پشت ازمون عکس گرفته باشن و ببرن حراست اخه حس کردم زل زدن بهمون

دانشگامون خیلی گیره

اگر‌این اتفاق افتاد خدایی نکرده

چطور بپیچونم؟😭خیلی میترسم کسی این کارو کرده باشه 

چیکارکنم

با دوس پسرمم دعوام شد درحدی ک به کات زسیدیم

🤍🌙Un diavolo sotto le spoglie di un angel

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خو یکم سنگین تر رفتار کن 

توی دانشگاه چند ساعته مگه دندون بزارین رو جیگر تون بی خیال پسرا بشین حواستون به درس باشه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خو یکم سنگین تر رفتار کن  توی دانشگاه چند ساعته مگه دندون بزارین رو جیگر تون بی خیال پسرا بشین ...

بابا این خیلی سنگین رنگینه

نمیدونم چ مرگش بود امروز

انگار‌میخواست به همه بفهمونه باهمیم

🤍🌙Un diavolo sotto le spoglie di un angel
بابا این خیلی سنگین رنگینه نمیدونم چ مرگش بود امروز انگار‌میخواست به همه بفهمونه باهمیم

من کاری به اون ندارم اون شاید واسش مهم نباشه

تو باید یه جوری رفتار کنی حساب کار دستش بیاد

والا دوره ما هول ترین پسرا یه جوری تو دانشگاه کلاس میزاشتن هرکی نمیشناخت میگفت یوسف پیامبر هستن

خیلی ها بودن باهم دوست بودن ولی کسی نمیفهمید تا شیرینی عقدشون رو میوردن 

محیط دانشگاه ادم باید حواسش باشه سنگین رنگین رفتار کنه 

هر ارتباطی با هرکی هم داری بگو بیرون از دانشگاه باشه تو دانشگاه فقط همکلاسی هستیم 

تو محیط کار هم همین طور 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀