2752
2734
عنوان

خودکشی عجیب و غریب یک طایفه ...

538 بازدید | 33 پست

یه طایفه ای رو میشناسم 

اکثر بچه هاشون به دلیل نامعلوم 

دست به خودکشی زدن ...

حدودا ۱۰ ۱۲ نفر از یک طایفه 

ولی وقتی با طایفه خودمون مقایسه کردم 

خیلی عجیب بود ، مثلا هیچکس تا حالا 

دست به خودکشی نزده آمار طلاق نسبت به 

اونا کمتره ، همه قوی مستقل تحصیل کرده و 

فرهنگی هستن اکثرا ..به نظرتون به ژن ربط داره ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

متاسفانه طلسمات نسلی دارن طفلک ها

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی  

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

نه به شعور بیشتر ربط داره

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
متاسفانه طلسمات نسلی دارن طفلک ها

واقعا ؟؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
با چی خودکشی کردن

هر شخصی به یک شیوه 

مادرم میگه بعضی خودکشی ها تاهفت نسل ادامه پیدا میکنه

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2706