2752
2734
عنوان

خودکشی عجیب و غریب یک طایفه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 33 پست
مادرم میگه بعضی خودکشی ها تاهفت نسل ادامه پیدا میکنه

راست میگه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی؟!

یه نفرخودکشی کنه ممکنه بچه اش و نوه اش وهمینجور تا هفت نفر خود کشی کنن 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
مادرم میگه بعضی خودکشی ها تاهفت نسل ادامه پیدا میکنه

متوجه نشدمم

میشه منظورتون توضیح بدید ؟

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
به محیطی که داخلش زندگی می‌کنی و افرادی که معاشرت داری خیلی ربط داره. من خودم ده دقیقه بشینم با یکی ...

ببخشید یعنی انرژی منفی هستی ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
متوجه نشدمم میشه منظورتون توضیح بدید ؟

ممکنه توبعصی موردها اگه ینفر خودکشی کرد بچه ونوه اش و همینجور تا هفت نفر خودکشی کنن

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

دقیقا یکیشون مادرش خودکشی کرد 

بچه هاش دونه دونه خودکشی کردن 

البته یکی ناموفق بود

یعنی میتونه ب این ربط داشته باشه ک مثلا  بچه از خودکشی مادرش افسرده بشه و خودشم تن به این کاربده

دوباره نوه اش بخاطر خودکشی مادر و مادربزرگش همین کارو کنه؟

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
خیلی ربط داره

اگ ترسیم باشه باید از خداباشه ن آبرو،یکی ک میخواد خودشو بکشه نمیشینه ب این فک کنه ک اقدس فضول محله راجبم چی فکر میکنه یا سوپری محل چ تصوری راجبم داره فقط میخواد بمیره راحتشه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
اره من به عوامل ژنتیکی خیلی اعتقاد دارم چون علمیه

منم همین حس رو دارم 

مثلا من از نظر ژنتیکی کپی مامانم و خانوادش هستم 

و مثل اونا درس خون و مودب و با شخصیت هستم 

البته به گفته بقیه 😅

2706