2733
2734

وای منم😪

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم از امروز شروع کردم خواستم اشتراک کرفس و بگیرم فک کردم ۷۲ تومنه بعد واریز فهمیدم ۷۲۰ بوده😭از غصه اون ۷۲۰ تومن. تا یه ماه هیچی از گلوم پایین نمیره🥺🥲

خدایا شکرت که زندگی شادی دارم😍
2731

اراده اراده اراده، باید به نقطه ای برسی که از چاقیت و بی ارادگیت حالت بهم بخوره،درست همونجا و همون لحظه ارادت قوی میشه،باید بری زیر نظر متخصص تغذیه و یه مربی خوب 

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
منم از امروز شروع کردم خواستم اشتراک کرفس و بگیرم فک کردم ۷۲ تومنه بعد واریز فهمیدم ۷۲۰ بوده😭از غصه ...

ایی وایی عزیززمممم چقدررر بد 🥲🥲

عیب نداره دیگه شده فدای سرت ❤️

منم از امروز شروع کردم خواستم اشتراک کرفس و بگیرم فک کردم ۷۲ تومنه بعد واریز فهمیدم ۷۲۰ بوده😭از غصه ...

وای چه گرون چخبرهههه

بیا به شرف این ۷۲۰ تومن لاغر شو😂😂

لطفا یک صلوات برای ظهور امام زمان بفرستید ، اومدم اینجا حالم خوب بشه اگه فرد مریضی هستید تو تایپیکم نظر ندید و پستمو ریپ نکنید که گزارش میخورید ، آهای کاربری که احساسات بقیه برات مهم نیست و تایپیک دروغ و چرت میزنی حواست هست حق الناس زمان های تلف شده ما به گردنته ؟
قرص کم اشتهایی بخورررر

نتیجه گرفتین شما ؟

گیاهیه یا داروخانه ها دارن ؟

اسمش چیه ؟

اراده اراده اراده، باید به نقطه ای برسی که از چاقیت و بی ارادگیت حالت بهم بخوره،درست همونجا و همون ل ...

چقدر امضات عالیه👏منم قبلا ۲۳ کیلو کم کردم ولی بعد باردار شدم و دو سال بعد زایمان بیشتر برگشت

خدایا شکرت که زندگی شادی دارم😍
اراده اراده اراده، باید به نقطه ای برسی که از چاقیت و بی ارادگیت حالت بهم بخوره،درست همونجا و همون ل ...

برگام ۲۳ کیلو کمم کردییی؟ واقعا باریکلا

همش اراده میاد دیگه نمی‌خورم کمتر می کنم انگار اون لحظه جو میگیرتم بعد دوباره وقتی خوراکی میبینم  دوباره میشم مثل روز اول🥲😂

چقدر امضات عالیه👏منم قبلا ۲۳ کیلو کم کردم ولی بعد باردار شدم و دو سال بعد زایمان بیشتر برگشت

فداات،یبار تونستی دوباره هم میتونی ❤️❤️

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
برگام ۲۳ کیلو کمم کردییی؟ واقعا باریکلا همش اراده میاد دیگه نمی‌خورم کمتر می کنم انگار اون لحظه جو ...

مرسی، الان یکسال و خورده ای گذشته خداروشکر اصلا افزایش وزن نداشتم ، من از خودم متنفر شده بودم،  تو مراسمات فکر میکردم عین دلقک سیرکم,  همون انگیزه شد برام ،البته من قبلا چاق نبودم چون دوبار سقط داشتم و افسرده شده بودم و بعد درنهایت زایمان و شیردهی داشتم دیگه خیلی هیکلم داغون شده بود